Żenada w Opolu osiągnęła nowy poziom. Fałszujący Tomasz Karolak i zespół Pączki w Tłuszczu to już naprawdę przesada

Opolskiej żenady ciąg dalszy.
Opolskiej żenady ciąg dalszy. Fot. TVP1
Po piątkowej części festiwalu w Opolu wydawało się, że gorzej być nie może. A jednak. W sobotniej odsłonie na scenę wkroczył... aktor Tomasz Karolak. Tym razem jego rola polegała na energetycznym zaśpiewaniu piosenki i rozruszaniu widowni. Wyszło... źle. Bardzo źle.

Jeżeli jest to jakiś wyszukany fortel Tomasza Karolaka (znanego raczej z braku sympatii do "dobrej zmiany"), który miał za zadanie dodatkowo ośmieszyć opolski festiwal, to z góry przepraszamy za druzgocącą recenzję. Pewne jest jednak, że to, co stało się w sobotę na opolskim festiwalu, był doskonałe podsumowanie całej imprezy organizowanej przez TVP Jacka Kurskiego.

Tomasz Karolak znany jest nie tylko z występów w serialach, tuzinach polskich komedii romantycznych i teatrze, ale także z zapędów wokalnych. Jednak to co stało się w Opolu powinno te ostatnie zakończyć raz na zawsze.
Wykonanie utworu "Kiedy rozum śpi" było najdelikatniej mówiąc złe. Nawet niewprawne ucho, na które nadepnął przysłowiowy słoń wychwyci, że coś jest nie tak. Nie w takt, nie w rytm, wycie i fałszowanie – to streszczenie piosenki Karolaka i zespołu Pączki w Tłuszczu, w której tekst przestał być ważny. Ten występ pokazał jednak, że śpiewać może rzeczywiście każdy. Nie wszyscy jednak powinni.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.