Matka Anthony'ego Bourdaina udzieliła poruszającego wywiadu. Rzuca trochę światła na samobójstwo gwiazdora

Matka Anthony'ego Bourdaina zabrała głos w sprawie samobójstwa swojego syna. Udzieliła wzruszającego wywiadu.
Matka Anthony'ego Bourdaina zabrała głos w sprawie samobójstwa swojego syna. Udzieliła wzruszającego wywiadu. Fot. mat. prasowe
Znany na całym świecie szef kuchni i podróżnik Anthony Bourdian popełnił w piątek samobójstwo. Teraz głos w tej sprawie zabrała matka amerykańskiej gwiazdy telewizji. Gladys Bourdain udzieliła poruszającego wywiadu gazecie "Time".

Gladys Bourdain wyraziła ogromny szok i wstrząs po stracie swojego syna, który do tej pory nie miał żadnych poważnych problemów. Nic też nie wskazywało na to, że może targnąć się na swoje życie. – Był absolutnie ostatnią osobą na świecie, którą podejrzewałam, że zrobi coś takiego – wyznała matka słynnego nie tylko w Stanach Zjednoczonych szefa kuchni i podróżnika.
– Miał wszystko - sukces i pieniądze wykraczające poza jego najśmielsze marzenia – dodała. Przyznała także, że Eric Ripert, francuski szef kuchni i bliski przyjaciel jej syna zdradził jej, że na kilka dni przed tragedią, "Anthony był w mrocznym nastroju". Przypomnijmy, ciało 61-letniego Anthony'ego Bourdaina znaleziono w piątek, gdy jego przyjaciel zauważył, że nie otwiera drzwi swojego pokoju w hotelu. Kucharz powiesił się w łazience swojego hotelowego pokoju. Prowadzone są badania toksykologiczne, które mają wykazać czy przyjmował leki. Śledczy chcą pomóc rodzinie zrozumieć, dlaczego mężczyzna o tak silnej psychice jak Bourdain, odebrał sobie życie. Swojego ukochanego poruszającym wpisem pożegnała także Asia Argento.

źródło: "Time"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...