Ostrzegała przed masturbacją, psioczyła na solaria. Marta Kaczyńska poucza teraz plażowiczów

Marta Kaczyńska tym razem krytykuje plażowiczów.
Marta Kaczyńska tym razem krytykuje plażowiczów. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
To nie pierwszy raz, kiedy Marta Kaczyńska na łamach tygodnika "Sieci" braci Karnowskich pisze umoralniające felietony. Były już teksty o zgubnym nałogu masturbacji i chodzeniu na solaria, teraz zaś przyszła pora na wytłumaczenie plażowiczom, jak żyć. Prawniczka po raz kolejny pokazuje, że ma ogromny talent do wbijania kija w mrowisko.


Marta Kaczyńska przekonuje, że istnieją pewne podstawowe reguły, których plażowicze konsekwentnie nie przestrzegają. "Dla większości ludzi oczywiste jest, że wychodząc z domu, należy się ubrać. Coroczne doświadczenia z sezonu letniego zarówno w miejscowościach kojarzonych z wypoczynkiem, jak i w centrach większych aglomeracji pozwalają jednak przypuszczać, że część naszego społeczeństwa nie jest świadoma istnienia pewnych podstawowych reguł albo całkowicie je lekceważy, pojawiając się na ulicach, w sklepach i w restauracjach w strojach kąpielowych, prezentując nieubrane torsy i brzuchy" – pisze w "Sieci" Marta Kaczyńska.

"Epatowanie golizną w skrajnych przypadkach może być potraktowane jako czyn nieobyczajny zagrożony karą grzywny. Co do zasady jednak wkraczający na ulice miast wraz z łagodną pogodą plażowicze czują się i pozostają bezkarni" – dodaje w umoralniającym tonie.

Przypomnijmy, że Marta Kaczyńska mieszka w Sopocie. Władze turystycznego miasta i działający tam restauratorzy apelują, by plażowicze nie wchodzili do knajp w strojach kąpielowych. Pojawienie się w zbyt "lekkim" ubraniu może skutkować interwencją straży miejskiej, a nawet... wizytą w sądzie, który może nałożyć na nas nawet 5 tysięcy złotych grzywny.


źródło: "Sieci"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0"Dłużnik pisze z więzienia, że jak wyjdzie, to mnie dopadnie". Komornik o kulisach zawodu
ACTINA 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun