Po muzycznych rekordach ciepłe kapcie i dobra lektura. Quebonafide we wrześniu wydaje książkę

We wrześniu Quebonafide wydaje swoją książkę "Egzotyka. Wywiad - rzeka".
We wrześniu Quebonafide wydaje swoją książkę "Egzotyka. Wywiad - rzeka". Fot. Facebook / Quebonafide
Quebonafide przejechał cały świat w poszukiwaniu inspiracji na album "Egzotyka". We wrześniu poznamy wszystkie szczegóły muzycznej podróży rapera. Na jesień Quebo wydaje książkę - "Egzotyka. Wywiad - rzeka".

"Przemierzyłem cały świat" – to zdanie ze szlagieru Krzysztofa Krawczyka spokojnie mogłoby się znaleźć wśród licznych tatuaży Quebonafide. Nagrywając swój ostatni solowy krążek - "Egzotyka", Kuba nie nagrał kawałka jedynie na Antarktydzie, odwiedzając przy tym wszystkie pozostałe kontynenty.
Okazuje się, że sama płyta i dołączone do niej epki "Dla fanów Eklektyki" i "Dla fanek Euforii" to nie koniec międzynarodowej przygody Kuby Grabowskiego. Quebonafide zapowiedział na wrzesień premierę książki "Egzotyka - Wywiad rzeka". Będzie to zapis rozmów rapera z dziennikarzem, Kubą Stemplowskim.

"Jak ten album i podróże zmieniły Quebonafide? Kto z Wesołej Ekipy najbardziej podobał się ladyboy'om? Z jakiego powodu w Meksyku grożono im bronią? Z kim mylili KrzyKrzysztofa w Tajlandii? Dlaczego Lanek udawał emerytowanego żołnierza? Jak podczas lokalnego święta na Madagaskarze wypadł na żywo... 'Madagaskar'? Odpowiedzi na te i mnóstwo innych pytań znajdziecie w rozmowie Kuby Stemplowskiego z Quebonafide. Wszystkie historie zostały obszernie zilustrowane fotografiami Wojtka Koziary, które w znakomitej większości nie były jeszcze publikowane w Internecie" – czytamy w opisie publikacji.

Wersja preorder, którą będzie można nabyć na stronie wytwórni QueQuality będzie rozszerzona o dwa dodatkowe rozdziały. Premiera: wrzesień 2018.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...