Ksiądz-wykładowca KUL padł ofiarą religijnej fanatyczki. Autorka fanpage'a "Przesłanie do Nieba" atakuje go na Facebooku

Ks. dr Marek Pytko, wykładowca Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego jest szkalowany na Facebooku.
Ks. dr Marek Pytko, wykładowca Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego jest szkalowany na Facebooku. Fot. Facebook / Przeslania z Nieba
Ksiądz dr Marek Pytko padł ofiarą internetowego hejtu. Wygląda to na atak ze strony fanatycznej katoliczki. Według autorki strony "Przesłania z Nieba", ks. Pytko jest masonem, nad którym wisi czarna postać demona.

Autorka fanpage'a Przesłania z Nieba celem swojego ataku obrała ks. dr Marka Pytkę - wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. – Kochani katolicy!!! Na litość boską, nie widzicie że ten niby ksiądz Marek Pytko z fb, nie jest księdzem? A na pewno nie katolickim" – możemy przeczytać w jednym poście.
Zdaniem autorki fanpage'a ksiądz dr Marek Jan Pytko jest masonem, który szkodzi Kościołowi katolickiemu. Kobieta wskazuje również na ołtarz kościoła akademickiego KUL autorstwa Jerzego Jarnuszkiewicza, który jej zdaniem przedstawia nie Chrystusa, lecz szatana. Porównuje postać do "nietoperza z kopytami".
Czytając poprzednie wpisy autorki Przesłań z Nieba można dojść do wniosku, że kobieta jest religijną fundamentalistką. Niejednokrotnie krytykowała papieża Franciszka. Ze strony zniknęły wszystkie komentarze księdza dr Pytki.

Ksiądz dr Marek Pytko jest pracownikiem Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej jako adiunkt w Katedrze Kultury Medialnej.

Źródło: Facebook
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...