Monika Miller zdradziła, że usunęła dwa tatuaże. Powód jest zaskakujący

Wnuczka Leszka Millera zasłynęła liczbą tatuaży, które pokrywają dużą część jej ciała.
Wnuczka Leszka Millera zasłynęła liczbą tatuaży, które pokrywają dużą część jej ciała. Instagram/Monica Miller
Monika Miller to wnuczka byłego premiera Leszka Millera. Jej znakiem rozpoznawczym są liczne kolorowe tatuaże, pokrywające dużą część ciała. 23-latka robi je systematycznie od piętnastego roku życia. Teraz jednak zaskakująco postanowiła usunąć dwie z ozdób.

Okazuje się, że powodem usunięcia tatuaży nie są obelgi, których doświadczała na ulicy czy w autobusie. Nie zrażało jej nawet to, że nie była wpuszczana do restauracji i była wyrzucana z klubów, bo ktoś miał nazywać ją prostytutką. Monika Miller nie przejmuje się bowiem opiniami innych na swój temat.

– Jest on w takim miejscu, że mi się nie podoba. Wygląda jak naklejka – napisała na Instagramie i pokazała cały zabieg. A koszty takiej sesji są niemałe. Jedna potrafi kosztować nawet 1200 zł, a często potrzeba ich nawet kilka.
O wnuczce Leszka Millera stało się głośno między innymi po wypowiedzi na temat Magdaleny Ogórek. W jednym z wywiadów przyznała też, że wpadła w bulimię.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
WOJCIECH SADURSKIWOJCIECH SADURSKI

"Oskarżenie przez TVPiS jest potężnym przyznaniem się do bezradności argumentacyjnej...". Jak podały media, znalazłem się w znakomitym gronie osób, które TVPiS zamierza ścigać karnie za opinie, dotyczące związku między uprawianą przez tę telewizję propagandą a stworzeniem atmosfery, sprzyjającej mordowi w Gdańsku...

"Jesteście wypier****". [b]Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP[/b]
POLECAMY

"Jesteście wypier****". Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP

[b]Owsiak nie puści tego płazem TVP. [/b]"Przez dwa lata to były programy nienawiści"

Owsiak nie puści tego płazem TVP. "Przez dwa lata to były programy nienawiści"