Kacper Kuszewski rozstaje się z hitowym serialem TVP. Aktor znika z obsady "M jak miłość"!

Kacper Kuszewski żegna się z widzami serialu "M jak miłość".
Kacper Kuszewski żegna się z widzami serialu "M jak miłość". Fot. Mikołaj Kuras / Agencja Gazeta
Popularny serial "M jak miłość" znów traci jedną ze swoich gwiazd. Kacper Kuszewski, który grał nieprzerwanie od 2000 roku rolę Marka Mostowiaka, ogłosił swoją decyzję o zakończeniu przygody z telenowelą Telewizji Polskiej.

Kacper Kuszewski grał w serialu "M jak miłość" od samego początku. W 2000 roku po raz pierwszy widzowie w Polsce zobaczyli na ekranie Marka Mostowiaka. Serial wciąż cieszy się dużym powodzeniem. Premierowe odcinki ogląda średnio 5,77 mln osób, co daje programowi TVP2 ponad 37 proc. udziału w oglądalności pasma. W szczytowym momencie "M jak miłość" oglądało nawet 8 mln widzów.
Kuszewski o swojej rezygnacji powiadomił na Facebooku. Nie zdradza powodów swojej decyzji. Nie wiadomo też, co się stanie z odgrywaną przez niego postacią, czyli Markiem Mostowiakiem. Ogranicza się długich podziękowań. "Miałem to szczęście być jednym z bohaterów historii, którą pokochała cała Polska. Sukces "M jak miłość" to ewenement na skalę światową, tyle milionów widzów przez wszystkie te lata, rekordy oglądalności i niezmiennie najchętniej oglądany serial w polskiej telewizji. Wiem, że sympatia widzów zostanie ze mną na zawsze" – napisał Kuszewski.

To kolejny Mostowiak, który odszedł z serialu "M jak miłość". W zeszłym roku uśmiercono Lucjana Mostowiaka w związku ze śmiercią Witolda Pyrkosza, który wcielał się w tę postać. W 2011 roku w wypadku samochodowym zginęła z kolei Hanka Mostowiak, w którą wcielała się Małgorzata Kożuchowska. Czy Marek Mostowiak też umrze?

Polecamy także naszą relację z planu "M jak miłość".
Trwa ładowanie komentarzy...