Tak bawią się nastolatkowie w Warszawie. Nagranie ze zmaltretowanym gołębiem wywołuje powszechne oburzenie

Dzieci pastwiły się nad zdechłym gołębiem.
Dzieci pastwiły się nad zdechłym gołębiem. Fot. Screen z YouTube / Warszawa w Pigułce
Właściwie trudno opisać to, co zrobili warszawscy nastolatkowie unikając wulgaryzmów. Ptak z plastikowym widelcem wbitym w szyję został przez trójkę młodych ludzi przyklejony do ściany, a tę "zabawę" nagrano. Film trafił do sieci, a stamtąd... do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Animalsi chcą znaleźć i surowo ukarać sprawców bestialskiego traktowania gołębia.

Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły... i nie, nic nie wiadomo na temat tego, czy zapaliły papierosy i wyciągnęły flaszki, jak śpiewał Kuba Sienkiewicz w jednej z piosenek. Za to wzięły taśmę klejącą i przykleiły gołębia do ściany. Zwierzę prawdopodobnie już nie żyło, bo i zresztą trudno żyć z wbitym w szyję plastikowym widelcem. Czy to te same dzieci, które pastwiły się nad martwym zwierzęciem, pozbawiły go życia? Tego nie wiadomo. To dopiero będą wyjaśniać pracownicy warszawskiego TOnZ.
Nagranie z przyklejania gołębia do ściany pojawiło się w sieci . Widać na nim troje dzieci, czwarte nagrywało film. Jak donosi serwis "Warszawa w pigułce", podobno wszyscy są uczniami jednego z warszawskich gimnazjów i zostali już zidentyfikowani przez internautów. Zatem pozostaje tylko czekać na to, gdy zostaną im postawione zarzuty znęcania się nad zwierzętami.

źródło: warszawawpigulce.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...