Atak nożownika na polskich turystów w Bułgarii. Wcześniej w Burgas doszło do bójki

Burgas to popularny kurort na wybrzeżu Morza Czarnego. Dwóch nastolatków z Polski zostało tam zaatakowanych przez nożownika.
Burgas to popularny kurort na wybrzeżu Morza Czarnego. Dwóch nastolatków z Polski zostało tam zaatakowanych przez nożownika. Fot. Pixabay
W Burgas, bułgarskim kurorcie na wybrzeżu Morza Czarnego nożownik zaatakował dwóch polskich turystów. Wcześniej miało dojść między nimi do bójki. Turyści z Małopolski znajdują się obecnie pod opieką polskiego konsulatu.

Dwóch nastolatków z Wielkopolski, którzy przyjechali do Bułgarii w ramach wycieczki zorganizowanej przez jedno z biur podróży, może mówić o wielkim szczęściu i nieszczęściu zarazem. Szczęściu, bo żyją. Nieszczęściu, bo obaj byli celem ataku nożownika.
Jak twierdzą świadkowie, do zdarzenia doszło w nadmorskim kurorcie Burgas nad wybrzeżem Morza Czarnego. Wcześniej między nastolatkami a kilkoma mieszkańcami miasta miało dojść do sprzeczki i bójki. Nastolatkowie według informacji RMF FM byli pod wpływem alkoholu. Obecnie obaj znajdują się pod opieką polskiego konsula.

To nie pierwszy raz, gdy wypoczywających polskich turystów na południu Europy spotyka nieszczęście. W zeszłym roku cała Polska żyła atakiem na polskich turystów w Rimini. Polka została zgwałcona, a jej mąż brutalnie pobity.

źródło: RMF FM
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...