"Ten dzień, kiedy cały polski internet zajmuje się jednym alkoholikiem...". Ostry komentarz poprzednika Gmyza

"Ten dzień, kiedy cały polski internet zajmuje się jednym alkoholikiem, zamiast relacjonować protesty tysięcy ludzi"
"Ten dzień, kiedy cały polski internet zajmuje się jednym alkoholikiem, zamiast relacjonować protesty tysięcy ludzi" Fot. screen ze strony tvp.info
Marcin Antosiewicz w ostrych słowach komentuje obraźliwą wypowiedź Cezarego Gmyza. Sugeruje, że korespondent TVP celowo obraził Małgorzatę Gersdorf, by odwrócić uwagę od istoty problemu, jakim jest walka o wolne sądy.

Ludzie związani z obozem "dobrej zmiany" już nie raz stanęli na wysokości zadania i skutecznie odwrócili uwagę opinii publicznej od istoty bieżących problemów rządu. Nie można wykluczyć, że obraźliwy wpis Cezarego Gmyza o Małgorzacie Gersdorf był taką samą zasłoną dymną, jak "Zatrzymaj Aborcję" Kai Godek na początku tygodnia.

W ostrych słowach skomentował to na Twitterze Marcin Antosiewicz. Dziennikarz, który przed Gmyzem był stałym korespondentem TVP w Berlinie, zdaje się mieć pewność co do tego, iż słowa o "szlampie" skierowane pod adresem I prezes Sądu Najwyższego nie były rzucone przypadkowo.
"Ten dzień, kiedy cały polski internet zajmuje się jednym alkoholikiem, zamiast relacjonować protesty tysięcy ludzi, którzy w całej Polsce walczą o wolne sądy" – napisał na Twitterze Antosiewicz. "Fakt, ale przyzna Pan też, że Gmyz potrafi wyjątkowo na siebie zwracać uwagę" – odpowiedział mu w komentarzu jeden z internautów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...