Kim jest Celia Jaunat? To na jej punkcie oszalał Grzegorz Krychowiak

Celia Jaunat jest w związku z Grzegorzem Krychowiakiem od siedmiu lat.
Celia Jaunat jest w związku z Grzegorzem Krychowiakiem od siedmiu lat. Fot. Screen z Facebooka / Celia Jaunat
Celia Jaunat jest jedną z najpopularniejszych WAGs, jeśli chodzi o partnerki polskich piłkarzy. Francuska blogerka modowa chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoim życiem z Grzegorzem Krychowiakiem.

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat poznali się siedem lat temu w Bordeaux. Polski piłkarz grał wtedy w Stades Reims, a potem w FC Nantes. Jaunat miała wtedy 19 lat, zaś Krychowiak 21. Dziewczyna w tamtym czasie studiowała zarządzanie i marketing.

Pracowała także w salonie firmy, która handlowała luksusowym wyposażeniem do łazienek. To właśnie w tym miejscu doszło do pierwszego spotkania przyszłej pary.

– Któregoś dnia Grześ przyszedł kupić kafelki do swojego mieszkania. Kiedy go zobaczyłam, pomyślałam: O mój Boże, jaki on jest piękny! On mnie w pierwszej chwili chyba w ogóle nie zauważył, bo siedziałam za biurkiem – wyznała w wywiadzie dla "Vivy".

– To był impuls, że musi mnie zobaczyć, dowiedzieć się, że istnieję! Wstałam, zaczęłam przechadzać się po salonie, udając, że zapisuję jakieś numery czy ceny (śmiech). I podziałało! Podszedł do mnie, powiedział po francusku: "Bonjour mademoiselle…" – dodała.

Początkowo Krychowiak nie przyznał się, że jest piłkarzem. Przez jakiś czas utrzymywał, że jest studentem. W tamtym czasie widywali się jedynie w weekendy. Jednak, gdy Jaunat obroniła dyplom, zamieszkali razem. Od tamtej pory są nierozłączni.
– Uważam, że o tym, czy związek przetrwa, w 75 procentach decyduje dopasowanie charakterów. Myślę, że dobraliśmy się, pasujemy do siebie, dlatego nasz związek wciąż trwa i – wierzę w to – będzie trwał – powiedział Krychowiak o swoim związku.

Jaunat nieszczególnie zainteresowana jest piłką nożną. – Nie oglądam meczów, nie śledzę na bieżąco, co dzieje się w branży, nie znam nawet jego kolegów z klubu – wyznała. Nie wiedziała chociażby, kim jest Neymar.

Para sama przyznała, że jeszcze nie zaczęła się zastanawiać nad ślubem. – Chciałbym, żeby zawsze to, że jesteśmy razem, sprawiało nam przyjemność, żebyśmy się tym cieszyli, byli szczęśliwi – mówił Krychowiak.

Wakacje po mundialu
Celia Jaunat prawdziwą furorę zrobiła na Euro 2016, gdy Polacy awansowali do ćwierćfinału turnieju. Od tamtej pory jest jedną z najczęściej śledzonych WAGs polskich piłkarzy. W tej chwili ma 166 tys. obserwujących na Instagramie.

Ostatnio Jaunat wrzucała posty i nagrania z wakacji, na które wybrała się ze swoim partnerem, gdy ten zakończył udział w bardzo nieudanych dla Polaków MŚ w Rosji. Krychowiak był mocno krytykowany za swoją postawę.

Najpierw były zdjęcia z Florydy. Internauci nie pozostawili na Krychowiaku suchej nitki. "Oni opływają w luksusach, a Polacy na całym świecie wstydzą się za polską reprezentacją" – pisali.
Jednak w czwartek Jaunat opublikowała na instastory fotorelację z pobytu pary na Bahamach. Na nagraniu widzimy, jak niczego nieświadomy Krychowiak próbuje zrobić babki z piasku.


Jednak partnerka piłkarza przerywa mu to zajęcie w dość "oryginalny sposób". "Prezent!" – napisała dziewczyna pod nagraniem.
Reakcja internautów była błyskawiczna. "Jeśli nasz największy bulterier wrzuca do neta filmik, jak mu dziewczyna wsadza palec w dupę, to nie mogliśmy na tych mistrzostwach daleko zajść”, "Nic gorszego chyba nie zobaczę dzisiaj w Internecie" – pisali.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...