Wojewódzki zdemaskował na Instagramie związek Quebonafide i Szroeder. To zdjęcie mówi wszystko

Kuba Wojewódzki opublikował na Instagramie zdjęcie, które potwierdza związek Quebonafide i Szroeder.
Kuba Wojewódzki opublikował na Instagramie zdjęcie, które potwierdza związek Quebonafide i Szroeder. Fot. Grzegorz Bukała / Agencja Gazeta
Raper Quebonafide i Natalia Szroeder wzbudzają ostatnio ogromne zainteresowanie. Od dawna przebąkuje się, że obydwoje są parą. Potwierdzeniem tych informacji wydaje się być zdjęcie, które opublikował na Instagramie Kuba Wojewódzki. Widzimy na nim "Króla TVN" w towarzystwie piosenkarki i rapera.

Zdjęcie podchodzi z festiwalu Opener, na którym Wojewódzki spotkał Natalię Szroeder i Quebonafide. Przypomnijmy, że piosenkarka pojawiła się swego czasu w programie Kuby Wojewódzkiego. Raper pozuje na fotografii w kapturze, czapce i przeciwsłonecznych okularach, lecz widzimy na jego palcach charakterystyczne tatuaże.

#allyouneedislove #opener2018 @quebahombre @natalia_szroeder

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

"Pod łóżkiem miałem 'CKM-a' z Wojciechowską, może przez to właśnie przeleciałem cały świat, by zrozumieć, że mam w głowie kosmos. Ty ją znowu tracisz dla mnie, jestem Brad Pitt 7, siedzę i przeglądam story od Natalii Szroeder" – rapował Quebonafide.

Prasa donosi, że Natalia Szroeder jest po uszy zakochana w raperze. "Fakt" informował, że Quebonafide "zamknął Szroeder w złotej klatce". "Wracaj do złotej klatki! A nie pioseneczki w głowie" – tak Quebonafide odpowiedział na post Szroeder, w którym prosi fanów o zarekomendowanie jakiejś piosenki.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...