Jacek Kurski ponownie staje na ślubnym kobiercu. Prezes TVP i jego wybranka wybrali już obrączki

Jacek Kurski za kilka tygodni weźmie ślub ze swoją narzeczoną Joanną Klimek.
Jacek Kurski za kilka tygodni weźmie ślub ze swoją narzeczoną Joanną Klimek. Fot. Renata Dąbrowska / Agencja Gazeta
Jacek Kurski ponownie stanie na ślubnym kobiercu. Prezes TVP już za kilka tygodni weźmie ślub ze swoją narzeczoną Joanną Klimek. Niedawno para została przyłapana w czasie wybierania obrączek u jubilera – podaje "Super Express".

Wygląda na to, że przy okazji zbliżających się uroczystości ślubnych Jacek Kurski postawił na modne obrączki z białego złota. Właśnie na ten kruszec zdecydowali się prezes TVP i jego narzeczona Joanna Klimek w czasie ostatnich zakupów u jubilera. Parę przyłapał "Super Express".

– Wybraliśmy obrączki z białego złota. Prostota, skromność, minimalizm w formie, tak bym je opisał – powiedział Kurski w rozmowie z tabloidem. – Chyba do ślubu pójdę w tym garniturze, który mam na sobie teraz. Jest porządny, wystarczy – dodał.

Cała uroczystość również ma być dość skromna – To będzie ślub cywilny, teraz planujemy skromną uroczystość. Będzie na niej gościło kilkadziesiąt bliskich nam osób, a że sporo ludzi znam, to nie mogę wykluczyć, że pojawią się wśród nich znane twarze – zapewniał prezes TVP.

Przypomnijmy, że Jacek Kurski był już żonaty. W 2015 roku rozwiódł się jednak ze swoją długoletnią żoną Moniką. Para była małżeństwem przez 24 lata.

źródło: SE.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.