Nagły zwrot w sprawie Krychowiaka! "The Sun": Klopp chce Polaka w swojej drużynie

Grzegorzem Krychowiakiem interesuje się m. in. Lokomotiv Moska oraz Liverpool. Gdzie trafi piłkarz Paris Saint-Germain?
Grzegorzem Krychowiakiem interesuje się m. in. Lokomotiv Moska oraz Liverpool. Gdzie trafi piłkarz Paris Saint-Germain? Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
Cristiano Ronaldo do Juventusu, a Grzegorz Krychowiak do... Liverpoolu?! Pierwszy transfer to pewnik, a o drugim spekuluje brytyjski "The Sun". Wygląda na to, że słaby sezon na wypożyczeniu w West Bromwich Albion i jeszcze gorsze mistrzostwa świata w Rosji wcale nie oznaczają wielkiej końca kariery 28-letniego piłkarza.

Niedawno włoski publicysta z rosyjskimi korzeniami Stefano Conforti podawał informację z której wynikało, że Grzegorz Krychowiak ma trafić Lokomotiwu Moskwa. Mistrz Rosji miał wypożyczyć piłkarza z Paris Saint-Germain. Brytyjskie "The Sun" twierdzi jednak, że Krychowiaka czeka zupełnie inna kariera.


Polak ma kopać piłkę nie w Rosji, lecz w angielskiej Premier League. Interesuje się nim jeden z najbardziej utytułowanych klubów, czyli Liverpool F.C. Trener Juergen Klopp chce dać Grzegorza Krychowiaka w miejsce Emre Cana, który - podobnie jak Ronaldo - przeszedł do Juventusu.
Jest jednak pewien problem. Liverpool już kupił dwóch piłkarzy na środek pola - Naby'ego Keitę i Fabinho. Informację z "The Sun" podchwyciły już jednak inne media. Przypomnijmy, że dwa lata temu Grzegorz Krychowiak został wykupiony do PSG z Sewilli za 24 mln funtów. Kontrakt Krychowiaka wygasa w czerwcu 2021 roku, ale piłkarz nie chce tam dalej grzać ławki rezerwowych.

Źródło: "The Sun"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...