Tak wypoczywa prezes PZPN. Zbigniew Boniek pochwalił się zdjęciem z wnukami

Zbigniew Boniek pochwalił się na Twitterze zdjęciem ze swoimi wnukami.
Zbigniew Boniek pochwalił się na Twitterze zdjęciem ze swoimi wnukami. Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
Widać, że Zbigniew Boniek zakończył swój urlop od Twittera. W poniedziałek prezes PZPN pokazał zdjęcie z wakacji, na którym pluska się w basenie z wnukami.

"Wnuki rosną, dziadek coraz starszy, a wieża nadal funkcjonuje" – napisał na Twitterze Zbigniew Boniek. Opis towarzyszył zdjęciu z wakacji prezesa PZPN. Na fotografii widać rodzinę Bońków w iście ekwilibrystycznej pozycji - potrójnej wieży.
Poniedziałkowy wpis to pierwszy post Bońka na Twitterze od czasu zakończenia mundialu. 15 lipca - w dzień finału Mistrzostw Świata w Rosji - prezes PZPN opublikował ostatniego posta przed "urlopem" od platformy społecznościowej.

"Francja. Zasłużenie. Kończy się wielki festiwal, na którym byliśmy także my Polacy, razem z naszą drużyną. Nie wyszło jak chcieliśmy, ale za dwa lata chcemy być na kolejnej wielkiej imprezie. Trzeba pracować...teraz odpoczynek od Twittera" – napisał Boniek.
Od czasu zakończenia mundialu reprezentacja Polski zmieniła selekcjonera. Został nim Jerzy Brzęczek - medalista Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie w 1992, a prywatnie wujek Kuby Błaszczykowskiego. Ostatnio z kadrą pożegnał się filar prawej strony obrony - Łukasz Piszczek.

Znalezienie jego następcy będzie istotnym celem w świetle zbliżających się rozgrywek Ligi Narodów. Pierwszy mecz LN Polacy zagrają już 7 września. Rywalem biało-czerwonych będą Włosi.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...