Spała na podłodze i podawała posiłki półnago. Wstrząsające zeznania żony byłego polityka PiS

Były już radny PiS Rafał P. oskarżony jest o znęcanie się nad żoną. A na jaw wychodzą coraz bardziej szokujące fakty.
Były już radny PiS Rafał P. oskarżony jest o znęcanie się nad żoną. A na jaw wychodzą coraz bardziej szokujące fakty. Fot. Grażyna Marks / Agencja Gazeta
Proces, w którym były polityk PiS Rafał P. oskarżony jest o znęcanie się nad swoją żoną odsłania kolejne wstrząsające kulisy gehenny jaką przechodziła Karolina Piasecka. Co zaskakujące, teraz Rafał P. oskarża o zniesławienie szefową fundacji dla ofiar, która pomogła jego żonie.


Były radny PiS Rafał P. jest oskarżony o to, że od lutego 2006 roku do końca stycznia 2017 roku- znęcał się fizycznie oraz psychicznie nad żoną. Chodzi m.in. o poniżanie jej, uniemożliwianie korzystanie z samochodu i telefonu komórkowego, grożenie odebraniem dzieci, kopanie w pośladki, bicie po głowie i całym ciele, podduszanie czy ograniczanie wyjść z domu.

Rafał P. utrzymuje, że jest niewinny, a jego ofiara cieszy się, że proces już się rozpoczął i będzie mogła uporządkować sprawy z przeszłości. Jednak przy okazji procesu i odczytywania zeznań, na jaw wychodzą kolejne szokujące informacje o gehennie pani Karoliny.

– Kazał mi się wynosić z domu, poszłam do pokoju córek. Wyciągnął mnie stamtąd, dusił, podnosił. Byłam roztrzęsiona – zeznawała Karolina Piasecka. – Powiedział, że jeśli kiedykolwiek odmówię mu współżycia, to on się wyprowadzi. Każdego dnia musiały być posiłek i zbliżenie – to kolejny fragment zeznań.


Jak wspomina, małżeńska sielanka trwała tylko przez pierwsze kilka miesięcy. Potem zaczął się horror. Szybko zaszła w ciążę, bo mąż nie chciał, by stosowali antykoncepcję. W tym czasie jeszcze studiowała. – Na głowie miałam sesję, w pierwszym trymestrze ciąży czułam się źle. Kiedy zimą o północy poprosiłam, żeby mąż wyszedł na spacer z psem, wykopał mnie z łóżka – wspomina w zeznaniach.

Pani Karolina opowiadała także, że nie mogła spać w łóżku, bo to mąż zapłacił za materac. Spała na dywanie. Czasem nie pozwalał jej spać nawet na tym dywanie. – Nie kupiłaś tego dywanu, wypier... – mówił.

Teraz Rafał P. oskarżył szefową fundacji Oblivion, która pomogła pani Karolinie i jej córkom. Według niego, zniesławiła go wypowiedzią w programie "Uwaga po Uwadze" TVN, który opisywał dramat kobiety. Proces nadal trwa. Równocześnie toczy się sprawa rozwodowa małżeństwa.

źródło: wyborcza.pl

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

TYLKO W NATEMAT

ELIZA MICHALIK 0 0Przestańcie mówić o “farmie trolli”. Oto, czym naprawdę jest afera w resorcie Ziobry
NOWE INFORMACJE 0 0Tak małżeństwo Szmydt wspólnie mogło niszczyć sędziów na Twitterze

DZIEJE SIĘ

0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem
0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
SONDAŻ 0 0PiS jednak nie jest teflonowe? Tąpnięcie poparcia po wybuchu afery Piebiaka