Sytuacja Lewandowskiego przesądzona. Doszli do porozumienia z trenerem Bayernu

Robert Lewandowski nowy sezon spędzi w Bayernie Monachium.
Robert Lewandowski nowy sezon spędzi w Bayernie Monachium. Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
W rozmowie ze "Sport Bild" trener Niko Kovac wyznał, że Robert Lewandowski jednak pozostanie w Bayernie Monachium. To ostatecznie kończy trwającą już od wielu miesięcy sagę transferową z polskim piłkarzem w roli głównej.

W środowym wydaniu "Sport Bild" Niko Kovac opowiadał o swojej rozmowie z Robertem Lewandowskim, która odbyła się w zeszłym tygodniu. Jego wypowiedź nie pozostawia żadnych wątpliwości.

– On dobrze wie, co o nim myślę, klub także zna jego zalety. Jest jednym z trzech najlepszych napastników na świecie i nie poddamy się, by go zatrzymać. Przedstawiłem mu naszą wizję, a on ją zaakceptował. Jestem bardzo szczęśliwy – powiedział.

O tym, że Lewandowski faktycznie pozostanie w Bayernie świadczyć może też zdjęcie, które umieścił na swoim profilu na Instagramie. Polak wznowił treningi z Bayernem, a fotografię z przygotować 29-latek opatrzył opisem: "Nowy sezon, nowe nadzieje, nowe cele. To czas na ciężką pracę, by mogło się to spełnić".
Safa transferowa
Od kilku miesięcy spekulowano na temat transferu Lewandowskiego do Realu Madryt. Jednak wielu przekreśliło szanse "Lewego" po jego słabym występie na mundialu w Rosji, gdzie nie strzelił gola oraz rzadko oddawał strzały na bramkę rywali. Pojawiły się także plotki o przejściu do Chelsea Londyn oraz Manchester United.

Lewandowski tak bardzo chciał transferu, że zatrudnił nawet jednego najlepszych agentów na świecie – Piniego Zahaviego. To on choćby dopiął rekordowy transfer Neymara do PSG za 222 mln euro. Jednak ostatecznie skapitulował. Zresztą niedawno pojawiały się informacje, że Lewandowski "pogodził się" ze swoim "losem".

źródło: sportbild.de
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...