Korwin-Mikke zachwycił fanów zdjęciami z urlopu. Pozuje z żoną młodszą o 44 lata

Janusz Korwin Mikke powrócił do swojej starej pasji - windsurfingu.
Janusz Korwin Mikke powrócił do swojej starej pasji - windsurfingu. Instagram/Janusz Korwin-Mikke
Janusz Korwin-Mikke lubi wypoczynek w wodzie. Nie zraża go nawet to, że ostatnio mógł się utopić: ratownicy wyciągali go osłabionego z wody. Teraz polityk chwali się zdjęciami z wakacji z młodszą o 44 lata żoną. Na Instagrama wrzucił także zdjęcie, na którym oddaje się starej pasji.

Polityk przeniósł się już znad Bałtyku na Mazury. Wypoczywa wraz z małżonką Dominiką i dziećmi nad jeziorem Mamry w okolicach Węgorzewa. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy 76-letniego Korwin-Mikkego w trakcie windsurfingu.

"Po kilkunastu latach przerwy wreszcie mogłem znowu posurfować. Było świetnie. Uczę moją córkę Nadzieję też surfowania i coraz lepiej jej idzie" – wyznał. Internauci także doceniają formę lidera partii Wolność. "Ładne nogi panie Mikke, "stary człowiek i może", "prawdziwy Wilk morski", "Przygotowania do Olimpiady 2020?" – piszą w komentarzach.
Ostatnio ratownicy z Łazów wyłowili z Bałtyku mężczyznę. Dostali wcześniej sygnał, że się topi. Okazało się, że był to Janusz Korwin-Mikke, który wybrał wypoczynek na niestrzeżonej plaży, nad którą powiewała dodatkowo czerwona flaga.

"Super Express" cytował świadka, który twierdził, że Korwin-Mikke był osłabiony i nie mógł samodzielnie wyjść na brzeg. Polityk twierdził potem, że było to nieporozumienie.

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...