Kevin Spacey pogrzebany... Jest już zwiastun nowego "House of Cards"

Nowy sezon "House of Cards" to mocny policzek dla Kevina Spacey'ego.
Nowy sezon "House of Cards" to mocny policzek dla Kevina Spacey'ego. Fot. Kadr z kanału YouTube Netflix Polska
Frank Underwood nie żyje. Od tej informacji rozpoczyna się szósty sezon produkcji Netflixa. Główną bohaterką najnowszej serii kultowego serialu stanie się zatem Claire Underwood. Co showrunnerzy wymownie pokazali w zwiastunie.

Początek trzeciego sezonu "House of Cards". Świeżo wybrany 46. prezydent Stanów Zjednoczonych - Francis Underwood odwiedza grób swojego ojca. Grana przez Kevina Spacey'ego wyraża ogromną pogardę wobec nieżyjącego staruszka.

– Ale powiem ci tatku jedno. Gdy mnie pochowają, to nie stanie się to w moim ogródku. A kiedy przyjdą okazać mi szacunek, będą musieli ustawiać się w kolejce – mówi Underwood. Co za ironia losu. W tych samych słowach do nieżyjącego męża zwraca się Claire Underwood w zwiastunie szóstego sezonu "HoC". Przy okazji grzebiąc na amen Kevina Spacey'ego.
Start szóstego sezonu "House of Cards" został wyznaczony na 2 listopada. Już wcześniej było wiadomo, że zabraknie w nim skompromitowanego przez seksualne afery Kevina Spacey'ego. Nikt jednak nie spodziewał się, że pożegnanie będzie aż tak bolesne.

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...