Anders obsłużona u lekarza bez kolejki. Starsza pani musiała czekać kilka godzin

Anna Maria Anders została obsłużona bez kolejki u lekarza w Kajetanach.
Anna Maria Anders została obsłużona bez kolejki u lekarza w Kajetanach. fot. Dawid Zuchowicz/Agencja Gazeta
Minister Anna Maria Anders nie czekała w gigantycznej kolejce do lekarza, tylko od razu weszła do gabinetu lekarskiego. W Światowym Centrum Słuchu w Kajetanach została obsłużona poza kolejnością.


To placówka o uznanej renomie w całej Polsce. Co rano czekają tu w kolejkach tłumy pacjentów. Jak relacjonuje "Fakt", jedna ze starszych pań przejechała 500 km i czekała kilka godzin w kolejce. Wtedy zobaczyła Annę Marię Anders, która pewnym krokiem skierowała się do gabinetu lekarskiego bez kolejki.

Sytuację sfilmował internauta, który zadzwonił do redakcji zbulwersowany całą sytuacją. Nagrał panią minister, która opuściła gabinet po około 20-minutowej wizycie.

O Annie Marii Anders było ostatnio głośno w kontekście wpadki związanej z odsłonięciem tablicy poświęconej żołnierzom 2. Korpusu Polskiego swojego ojca, gen. Władysława Andersa. Rangę wydarzenia zepsuły dwa kompromitujące błędy, które pojawiły się w napisie wykutym na płycie, w słowach "zwycięzcom" i "Ankonę".

Zasłynęła też horrendalnymi kosztami swoich podróży, a także sposobem, w jaki tłumaczyła te wydatki. Jak wyliczono, wydała z pieniędzy podatników na międzynarodowe podróże ponad 600 tys. zł. "Ja wyglądam bardzo dobrze na mój wiek, ale mam swój wiek, także nie będę leciała klasą turystyczną tam i z powrotem jak mam wracać na Senat" – tłumaczyła senator PiS.


źródło: "Fakt"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...