Patryk Jaki w teledysku rapera. HCR zadedykował politykowi swój najnowszy kawałek

Patryk Jaki wystąpił w teledysku rapera HCR.
Patryk Jaki wystąpił w teledysku rapera HCR. Fot. Facebook / HCR
Patryk Jaki bardzo chce pokazać, że fajny z niego gość i warszawiak z krwi i kości. Łatwo mu nie jest, więc chwyta się przy tym różnych metod. Najnowsza to występ w teledysku rapera Piotra HCR Szota. Mowa zresztą o klipie do piosenki zadedykowanej Jakiemu.


Na naszych oczach rodzi się ciekawy mariaż świata polityki i kultury. Piotr Szot, raper i półfinalista programu "Must Be The Music" nagrał piosenkę "Stałem pod blokiem - jestem jaki jestem" specjalnie dla Patryka Jakiego. A kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy odpłacił mu się występem w teledysku.
"Zainspirował mnie Patryk Jaki. Chłopak, który wychował się na blokach i postawił w Warszawie mafii. Walczy o słabszych ludzi z całym aglomeratem medialnym i finansowym. Oni mają pieniądze, on ma wartości"– twierdzi HCR w opisie klipu. Raper zaprosił też Patryka Jakiego na swój koncert i podobno zaproszenie zostało przyjęte.

Do tej pory Patryk Jaki chodził po Warszawie ze skrzynką jabłek i spotykał się z mieszkańcami. W ramach kampanii pojechał też do Sofii, by pokazać, jak szybko w Bułgarii powstaje Metro, ale ta podróż okazała się klapą, bo w porównaniu transportu publicznego Warszawy i Sofii ta druga wypada raczej blado. Przy okazji wyszło na jaw, że kandydat mógłby popracować nad swoim angielskim.

Patryk Jaki nie wstydzi się tego, że pochodzi z blokowisk, ba – uczynił z tego wręcz swój znak rozpoznawczy. Pozuje na "swojaka", chłopaka z sąsiedztwa i flirtuje nawet z kibolami. Dał się sfotografować w szaliku Legii, choć jako polityk pochodzący z Opola nie orientował się za bardzo w harmonogramie spotkań warszawskiej drużyny.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Węgrzy w Budapeszcie pokazali, co robić, by pokonać Orbana. Lekcja dla rywali PiS
0 0Trump ich zdradził, znaleźli nowego sojusznika. Oto skutki pierwszych dni tureckiej inwazji w Syrii
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Nobel z ekonomii trafił w dobre ręce. Ci ludzie pomogli 5 milionom dzieci
0 0Miały być darmowe podręczniki, a nie ma ich wcale. Tak się zmusza rodziców do płacenia

NIE TYLKO POLITYKA

Sephora 0 0Udział w tym projekcie dużo nam dał". Współzałożycieli TOBO + MALA o programie dla kobiet
Rankomat 0 0Wyprawka dla niemowlaka. Co trzeba kupić i z jakim wydatkiem należy się liczyć?
OPINIA 0 0Koalicja wpadła w identyczną pułapkę, z jaką przez lata walczył PiS
FELIETON 0 0A może czas po prostu przestać płakać i w końcu zrozumieć, że właśnie taka jest Polska: PiS-owska