Jaki wstydzi się PiS. Zdumiewające billboardy pojawiły się w Warszawie

Patryk Jaki pokazał billboardy, w których trudno znaleźć choć słowo o PiS.
Patryk Jaki pokazał billboardy, w których trudno znaleźć choć słowo o PiS. fot. Dawid Żuchowicz/Agencja Gazeta
Walka o prezydenturę Warszawy to najbardziej prestiżowa potyczka zbliżających się wyborów samorządowych. Pokaże, czy PiS jest w stanie odebrać PO także metropolie. Tymczasem kandydat Zjednoczonej Prawicy najwyraźniej uznał, że logo PiS w Warszawie to jednak obciążenie. W końcu od lat miażdżąco wygrywa tu konkurencja partii Jarosława Kaczyńskiego.


"Z ramienia jakiej partii (organizacji, zrzeszenia itd) startuje Patryk Jaki? Bo na billboardach tego nie widać" – zapytał Artur Kurasiński na Facebooku. Udostępnił zdjęcie billboardu, na którym trudno znaleźć informację o tym, że Jaki reprezentuje PiS.

Z ramienia jakiej partii (organizacji, zrzeszenia itd) startuje Patryk Jaki? Bo na billboardach tego nie widać...

Opublikowany przez Artur Kurasiński Czwartek, 27 września 2018
Zdjęcia billboardów udostępniają też internauci na Twitterze. "Możecie się długo przypatrywać, ale na billboardach @PatrykJaki nie znajdziecie nigdzie logotypu #PiS! Wstydzi się Pan partii, którą reprezentuje? #JakiWstyd" – napisała Aleksandra Gajewska, radna PO.
Nieco inną wersję wizerunku Jakiego w tej tonacji udostępnił Adam Szłapka z Nowoczesnej. "Obserwuję materiały wyborcze. Wygląda na to PatrykJaki wstydzi się PiS i wyparł się Beaty Mazurek"– napisał polityk .
Pojawiły się już pierwsze, nieprzychylne reakcje internautów na nową retorykę wyborczą Jakiego.
Kampania Patryka Jakiego jest bardzo intensywna. Kandydat Zjednoczonej Prawicy składa liczne obietnice wyborcze. Najgłośniejsza była ta o dzielnicy przyszłości, jaka miałaby powstać w Warszawie wzdłuż Wisły, gdy zostanie prezydentem. Sprawdziliśmy, czy jest to możliwe.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...