Gessler widzi siebie w roli polityka. Mówi o tym, co zaprzepaścili rządzący

Magda Gessler wypowiedziała się na temat wejścia Polski do UE. Wspomniała też, że sama chętnie zostałaby minister turystyki.
Magda Gessler wypowiedziała się na temat wejścia Polski do UE. Wspomniała też, że sama chętnie zostałaby minister turystyki. Fot. facebook.com/magdagessler.official
Magda Gessler widzi siebie w roli ministra turystyki. Twierdzi, że Polska ma wiele do zaoferowania, ale politycy nie potrafią tego promować. – Mówienie, że jesteśmy fantastyczni nie wystarczy, to trzeba jeszcze pokazać – przekonywała gwiazda TVN w rozmowie z dziennik.pl.


– Powiem zupełnie szczerze, że gdybym mogła być ministrem turystyki, bardzo chętnie bym z tego skorzystała. Nie wiem, czy w tej chwili, ale 10 lat temu miałabym na to ogromną ochotę z tego powodu, że my nie umiemy zareklamować Polski – przekonywała Gessler.

– Polska ma w tej chwili genialne hotele, cudowne restauracje i już przygotowanych ludzi. Poza tym, gdybyśmy zaczęli się naprawdę reklamować, wielu Polaków wróciłoby do Polski. Polska odstrasza, bo nasz rząd nie docenia nas samych. Mówienie, że jesteśmy fantastyczni nie wystarczy, to trzeba jeszcze pokazać – dodawała restauratorka.

Magda Gessler wypowiedziała się też na temat wejścia Polski do Unii Europejskiej. Ponownie padły krytyczne słowa.

– Pieniądze z Unii Europejskiej (to, że jesteśmy w UE) – ja nie mam nic przeciwko – w jakiś sposób ograniczają import naszych rzeczy za granicę. Myśmy nie wykorzystali naszych pięciu minut, kiedy wchodziliśmy jeszcze do UE – stwierdziła Gessler, opowiadając o znakomitych polskich warzywach i owocach, które – jej zdaniem – nie stały się tak popularne w Europie jak powinny.


Przypomnijmy, że Magda Gessler pozwała restauratora z Łeby za bezprawne wykorzystanie jej nazwiska i wizerunku do promowania lokalu Łebska Chata. Gwiazda TVN chce od Mirosława Bema 100 tysięcy złotych i przeprosin. O kulisach tej sprawy pisał dziennikarz naTemat Piotr Burakowski.

źródło: Dziennik.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...