Siostry Godlewskie pokażą jeszcze więcej? Właśnie dostały nowy program

Siostry Godlewskie budzą skrajne emocje. Właśnie dostały własne reality-show w muzycznej stacji
Siostry Godlewskie budzą skrajne emocje. Właśnie dostały własne reality-show w muzycznej stacji Fot. Instagram/ esmeralnda_godlewska
Siostry Godlewskie to jeden z najbardziej kontrowersyjnych duetów polskiego show biznesu. Nie do końca wiadomo skąd się wzięły i czym dokładnie się zajmują, ale nieustająco rozpalają sieć. W social mediach podzieliły się kolejną informacją - już niedługo w telewizji zobaczymy reality-show z ich udziałem.


Siostry Godlewskie nie przestają walczyć o uwagę i utrzymanie statusu celebrytek. Próbowały już swoich sił w muzyce, nagrywając teledyski, "hit" na mundial w Rosji czy życzenia dla prezydenta. Sprawdziły się również w roli prezenterek w programie muzycznym. Po wypadku spowodowanym przez jedną z nich, na chwilę zniknęły. Teraz przyszedł czas na spektakularny powrót - własne reality-show.
Czy program okaże się hitem?
Na swoim Facebooku napisały: "Już niedługo rusza nowy program Sióstr Godlewskich, w którym to wcielamy się w różne role i po raz pierwszy mierzymy się z zadaniami, które są nam kompletnie obce ".

Opis przypomina nieco fabułę innego show - amerykańskiego "Simple Life", w którym Paris Hilton i Nicole Richie, celebrytki z bogatych rodzin, podejmowały się zadań "zwykłych" ludzi - pracy w fast foodzie czy dbania o gospodarstwo. Czy fabuła show Sióstr Godlewskich okaże się podobna, okaże się już niedługo.
Dla jednej z sióstr nie będzie to pierwsza przygoda z występem w programie typu reality-show. Esmeralda Godlewska brała udział w produkcji MTV "Ex na plaży", w którym - wraz z grupą innych uczestników - szukała miłości podczas pobytu w ekskluzywnej willi, do której pewnego dnia wprowadził się też jej były chłopak.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
JANDA 0 0Kremy z kolagenem: nie bierz pierwszego lepszego. To skomplikowany składnik
0 0Podgrzewanie tytoniu mniej szkodliwe od palenia? Badania napawają optymizmem
WYWIAD 0 0Dlaczego faceci nie chcą seksu. Seksuolożka wylicza powody i radzi, jak to zmienić
0 0Słynna fabryka ogłasza zwolnienia grupowe. Miśnieńska porcelana walczy o przetrwanie
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Maska opadła". PiS szuka pieniędzy na swoje obietnice. Oto gdzie wszyscy za nie zapłacimy
0 0Zdrojewski "chlapnął" o jedno zdanie za dużo. PO odcięła się od jego słów