Jaki chciał być jak prezydent, a wyszło komicznie. Jego książki to hit tej kampanii

Patryk Jaki interesuje się niemieckimi muzealnymi lokomotywami? Na to wskazują okładki książek za plecami polityka.
Patryk Jaki interesuje się niemieckimi muzealnymi lokomotywami? Na to wskazują okładki książek za plecami polityka. fot. Facebook/Patryk Jaki
Wybory coraz bliżej. Patryk Jaki na finiszu kampanii zaprezentował się w poważnej pozie. Na zdjęciu na Facebooku podpisuje ważny dokument, a w tle znajdują się półki z książkami. Jak wytropili internauci, niektóre z nich to... atlasy niemieckich lokomotyw z lat 80.


Patryk Jaki przypomniał swoje główne obietnice z kampanii wyborczej. To rozpoczęcie budowy 3. i 4. linii metra, budowa 50 żłobków i przedszkoli oraz rozpoczęcie budowy tzw. dzielnicy przyszłości. Nie to było jednak najważniejsze.

W ramach akcji #PrezydentJaki #PierwszeDecyzje dziś kolejne zobowiązanie. Jeśli zostanę prezydentem, w pierwszym...

Opublikowany przez Patryk Jaki Niedziela, 7 października 2018
Kandydat PiS na prezydenta Warszawy być może chciał odkleić od siebie łatkę dresiarza z blokowiska i pokazał się jako poważny polityk podpisujący dokument. Za nim na zdjęciu można zobaczyć półki z książkami.

I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że okazało się, iż kandydat PiS jest fanatykiem niemieckich lokomotyw.

"Pół półki w jego bibliotece zajmują atlasy z lokomotywami z późnych lat 80. Cztery tomy Lokomotiv-Archiv Preußen, a do tego Württemberg czy Baden pełne setek czarno-białych zdjęć, opisów i rysunków technicznych w skali 1:160" – poinformowała jedna ze stron na Facebooku.

Patryk Jaki to fanatyk niemieckich lokomotyw. Pół półki zawalone niemieckimi wydaniami atlasów z lokomotywami z późnych...

Opublikowany przez Ośrodek Dystrybucji Prestiżu i Pogardy Niedziela, 7 października 2018
Niektórzy na półce za Patrykiem Jakim odnaleźli coś jeszcze – książkę, której mógł szukać Marek Suski.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...