Fani się tego nie spodziewali. Lewandowska ujawnia prawdę o trudnych początkach

Anna Lewandowska nie miała bladego pojęcia o gotowaniu. Przyrządzenie smacznego obiadu dla partnerka było początkowo wielkim wyzwanie.
Anna Lewandowska nie miała bladego pojęcia o gotowaniu. Przyrządzenie smacznego obiadu dla partnerka było początkowo wielkim wyzwanie. Fot. instagram.com/annalewandowskahpba
Anna Lewandowska opisała na Instagramie swoje trudne początkowi z gotowaniem. Zdradziła, że pewnego razu Robert poprosił ją o "dobry obiadek", a ona niemal bezradnie rozłożyła ręce. Trenerka nie wiedziała nawet, jak przyrządzić zupę pomidorową.


"Zdejmij fartucha... [słynne powiedzenie francuskiego restauratora Michela Morana z programu "MasterChef" TVN – przyp. red.]. Parafrazując mistrza kuchni, "weź fartucha" i zacznij gotować. To wcale nie jest trudne. Kiedyś nawet ja nie wiedziałam, jak ugotować zwykły makaron czy zupę pomidorową, tak serio, serio!" – wyznała na Instagramie Anna Lewandowska.

"Pamiętam ten moment, kiedy zamieszkaliśmy w Poznaniu, a Robert poprosił: «Kochanie, zrób mi dobry obiadek». Sama śmieje się w środku... jakim wyzwaniem dla mnie było ugotowanie «dobrego obiadu». Udało się! Podjęłam wyzwanie i dziś po wielu latach robię całkiem przyzwoity (Robert narzeka bardzo rzadko) – dodała propagatorka zdrowego stylu życia.
Wyświetl ten post na Instagramie.

„Zdejmij fartucha”...Parafrazując mistrza kuchni, „weź fartucha” i zacznij gotować. To wcale nie jest trudne – kiedyś nawet ja nie wiedziałam, jak ugotować zwykły makaron, czy zupę pomidorową tak serio, serio! Pamiętam ten moment kiedy zamieszkaliśmy w Poznaniu, a Robert poprosił „KOCHANIE ZRÓB MI DOBRY OBIADEK”. Sama śmieje się w środku... jakim wyzwaniem dla mnie było ugotowanie „dobrego obiadu”. Udało się! Podjęłam wyzwanie i dziś po wielu latach robię całkiem przyzwoity (Robert narzeka bardzo rzadko, haha) Gotowania naprawdę można się nauczyć! A przede wszystkim warto, dlatego, że: masz pewność, co wkładasz do garnka zdrowiej się odżywiasz świadomie dbasz o własne nawyki żywieniowe oraz Twoich bliskich możesz spędzać czas z bliskimi jesteś bliżej natury planujesz posiłki dla siebie i swoich bliskich metoda prób i błędów pozwala na poznanie nowych, zdrowych przepisów Tak więc mój fartuch często idzie w ruch i razem ze mną do kuchni. Mam nadzieję, że Wasz też! Zwłaszcza teraz, kiedy moją największą motywacją jest moja rodzina. Ale nie tylko, ponieważ moimi sprawdzonymi pomysłami dzielę się również z Wami na blogu, w książkach, kalendarzach a także w Aplikacji Diet & Training by Ann @diet_training_by_ann . I wiecie co? Pomysły na zdrowe potrawy nigdy mi się nie kończą. Z resztą ściągnijcie moją Apkę i sami się przekonajcie, jakie to smaczne, proste w wykonaniu a poza tym zdrowe! Mam nadzieję, że zdarza Wam się gotować czasem ze mną #healthyplanbyann #annalewandowska #blog #cook #progress #photo @martawojtal

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Dalej Lewandowska wymienia powody, dla których warto nauczyć się gotować. Pisze między innymi o zdrowszym odżywianiu się czy świadomym dbaniu o własne nawyki żywieniowe.

Przypomnijmy, że Anna Lewandowska sprzedaje od niedawna kalendarz "Healthy Year by Ann 2019", który miał być powodem kolejnego konfliktu między nią a Ewą Chodakowską. Tymczasem obie panie jednym zdjęciem zamknęły usta hejterom.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem

AFERA HEJTERSKA

WYWIADJak zorganizowana grupa przestępcza? Prawnik wylicza, jakie paragrafy mogli złamać ludzie Ziobry
O TYM SIĘ MÓWI"Gersdorf wyp***". Kampania nienawiści była wymierzona też w I prezes SN