Szkolne święto nie przeszkodziło gwiazdorowi TVP. Zaatakował prezydenta Gdańska

Łukasz Sitek zaatakował prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza  wśród dzieci na terenie szkoły.
Łukasz Sitek zaatakował prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza wśród dzieci na terenie szkoły. fot. screen/Facebook/Aleksandra Dulkiewicz
– Czy spodziewa pan się zarzutów w związku z zarzutami, które dostali deweloperzy? Chodzi o 400 tys. zł wręczenia panu korzyści majątkowej – tak nagabywał reporter TVP Łukasz Sitek prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Robił to nie zważając na szkolne święto i dzieci, które cieszyły się obecnością znanego podróżnika Aleksandra Doby, którego imię nadano szkole.


– Przepraszam, to jest nasze święto – próbował przerwać Sitkowi dyrektor Morskiej Szkoły Podstawowej w Gdańsku. Jednak dziennikarza TVP to nie zrażało. – Bardzo proszę o odpowiedź – nie rezygnował. – Nie psujcie nam imprezy – upominał go dalej dyrektor szkoły, ale Sitek nie rezygnował. Dziennikarz TVP próbował też pytać o 60 tys. z publicznych środków na koszulki Konstytucja. Całe zajście można zobaczyć na poniższym filmie.

Kulisy kampanii wyborczej w wykonaniu TVPis TVP Gdansk Na terenie szkoły, wśród dzieci cieszących się obecnością znanego podróżnika Aleksander Doba i świętujących nadanie szkole jego imienia, niejaki Łukasz Sitek, bardziej znany z podróży bez biletu i awantur w Pendolino dał taki pokaz etyki i dziennikarskiej "rzetelności". To tylko dowód na to, że naprawdę wszyscy 4 listopada powinniśmy iść do urn wyborczych #mobilizacja #4listopada #Pendolino

Opublikowany przez Aleksandra Dulkiewicz Czwartek, 25 października 2018
Nagranie udostępniła internautka, która tak komentowała szarżę Sitka. "Kulisy kampanii wyborczej w wykonaniu TVPis TVP Gdansk Na terenie szkoły, wśród dzieci cieszących się obecnością znanego podróżnika Aleksander Doba i świętujących nadanie szkole jego imienia, niejaki Łukasz Sitek, bardziej znany z podróży bez biletu i awantur w Pendolino dał taki pokaz etyki i dziennikarskiej "rzetelności" – napisała.

"To tylko dowód na to, że naprawdę wszyscy 4 listopada powinniśmy iść do urn wyborczych #mobilizacja #4listopada #Pendolino" – podsumowała.

Przypomnijmy, Łukasz Sitek wsławił się w TVP Info nachalną propagandą opiewającą dokonania PiS-u i równie napastliwą krytyką jej przeciwników. Jednak najgłośniejszą jego "akcją" była ta w Pendolino relacji Gdynia-Kraków.

Wyglądający na mocno zmęczonego gwiazdor TVP miał grozić skuwającym go w kajdanki funkcjonariuszom policji i pracownikom PKP Intercity zwolnieniem z pracy. Według policji, był nietrzeźwy, wulgarny i agresywny. – Ja was, k...a, załatwię – miał krzyczeć do mundurowych i pracowników PKP.

Wcześniej członek załogi Pendolino miał widzieć tego samego mężczyznę leżącego na ziemi pod restauracją Subway na dworcu Gdynia Główna.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...