HBO właśnie obsadziło główną rolę w pierwszym prequelu "Gry o Tron". Kogo zagra Noami Watts?

HBO wybrało odtwórczynię głównej roli w prequelu GoT.
HBO wybrało odtwórczynię głównej roli w prequelu GoT. Fot. screen GoT
Prace nad pierwszym prequelem popularnej na całym świecie "Gry o Tron" przyspieszyły. Właśnie wybrano odtwórczynię głównej roli. Kim będzie postać grana przez Noami Watts?


Pierwsze negocjacje HBO z aktorami dobiegły końca. Na pierwszy ogień poszła odtwórczyni głównej roli. A ta będzie nie byle jaka: do głównej roli w prequelu słynnego hitu HBO zaangażowano Naomi Watts, aktorkę dwukrotnie nominowaną do Oscara za role w "21 gramów" i "Niemożliwe", która zasłynęła też rolami w "The Ring", "Mulholland Drive" czy "Twink Peaks".
Noami Watts ma zagrać "charyzmatyczną gwiazdę towarzyskich salonów skrywającą mroczny sekret". O czym będzie nowy serial HBO? Fabuła produkcji osadzona będzie tysiące lat przed wydarzeniami, które miały miejsce w "Grze o Tron" Będzie to kronika upadku świata złotej Ery Herosów. Znajdą się tam też mroczne sekrety historii Westeros, geneza Białych Wędrowców oraz tajemnica Wschodu i legenda Starków.

Nie wiadomo, kiedy ruszą zdjęcia do prequelu popularnego serialu HBO. Nie znamy też dokładnego terminu premiery. Jedno jest pewne: będzie to po premierze ostatniego sezonu oryginału, która ma trafić na ekrany telewizorów i komputerów w 2019 roku.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...