Gessler zdradza plan na przyszłość. "Zaczynam chyba chcieć w życiu czegoś innego"

Magda Gessler ma plany związane ze Szwajcarią.
Magda Gessler ma plany związane ze Szwajcarią. Fot. Bartosz Bańka / Agencja Gazeta
Magda Gessler zapragnęła zmian. Restauratorka zakochała się w mieście Lugano (graniczy z Włochami, znajduje się w południowo-wschodniej Szwajcarii), dlatego rozważa kupno w nim nieruchomości – podaje "Fakt".


– Kiedyś miałam plany, żeby kupić sobie dom w Portugalii, bo kocham ten kraj. Teraz jednak mi się zmieniło i myślę o kupnie domu w Szwajcarii. Zakochałam się we włoskojęzycznym Lugano. Zaczynam chyba powoli chcieć w życiu czegoś innego – powiedziała dziennikowi Gessler.

Twarz TVN dodała, że w ostatnim czasie pokochała także inne miejsce. – Ostatnio zakochałam się też w Cartagena de Indias w Kolumbii. Tam też bym bardzo chciała chwilę pomieszkać – zdradziła celebrytka.

Przypomnijmy, że Gessler mówi biegle po hiszpańsku, włosku i niemiecku. Porozumiewa się także w języku angielskim i portugalskim. Popularna celebrytka ostatnio znalazła się pod ostrzałem krytyki. Wszystko przez doniesienia, jakoby w prowadzonym przez nią programie "Kuchenne rewolucje" występowali statyści.

Polecamy artykuł dziennikarza naTemat Piotra Burakowskiego o konflikcie Magdy Gessler i restauratora z Łeby Mirosława Bema.

źródło: "Fakt"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...