Katarzyna Tusk wspomina historię z młodości ojca. Przy okazji pokazała jesienną stylówkę

Córka byłego premiera zaprezentowała się w jesiennej stylizacji.
Córka byłego premiera zaprezentowała się w jesiennej stylizacji. Fot. Wojciech Nekanda Trepka / Agencja Gazeta
Córka byłego premiera pokazała na swoim blogu zdjęcia w długim, ciepłym swetrze, idealnym na nadchodzącą, listopadową pluchę. "'To wymaga tylko odrobiny wprawy' powtarzała mi mama przeciągając przez włóczkę kolejne oczko, gdy ja wpatrywałam się w nią jak zaklęta" – napisała Katarzyna Tusk. I przypomniała też historię o swoim tacie, Donaldzie Tusku.


"Potrafiła zrobić sweter z pingwinem, kamizelki, skarpety i czapkę w jeden wieczór. Tata opowiadał mi potem jaki był dumny, gdy dostawał od niej coś, co sama wydziergała i nikt na całym Uniwersytecie Gdańskim nie miał czegoś równie ładnego" – napisała córka Przewodniczącego Rady Europejskiej w najnowszym poście na swoim modowym blogu Make Life Easier.
Katarzyna Tusk ochrzciła swój Look of the Day "listopadowym uniformem". "Dzisiejszy strój to mój listopadowy uniform (nie wiem kto wymyślił legginsy, ale jestem tej osobie naprawdę wdzięczna). Bardzo często noszę teraz dłuższe swetry połączone z kozakami" – napisała.

Wpis o rodzicach raczej przypadkowy nie był. Przypomnijmy, że w poniedziałek Donald Tusk został przesłuchany ws. Amber Gold. Były premier skutecznie punktował nieudolną komisję. Prace komisji wywołały wiele komentarzy – często uszczypliwych. O radę dla zespołu pod przewodnictwem Małgorzaty Wassermann pokusił się też weteran komisji śledczych – Leszek Miller.
"Jako weteran komisji śledczych mam dla członków komisji przesłuchujących dziś Donalda Tuska małą radę: milczenie nie jest złotem, jest ratunkiem" – pisał na Twitterze.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

WYBORY 2019

WYNIKI, ANALIZY, KOMENTARZE