Wczoraj Rammstein, dziś Behemoth. Amerykańska modelka z chorobą genetyczną została muzą Nergala

Melanie Gaydos i Nergal stworzyli wyjątkową sesję zdjęciową, która wielu może zbulwersować
Melanie Gaydos i Nergal stworzyli wyjątkową sesję zdjęciową, która wielu może zbulwersować Fot. Instagram/ melaniegaydos
Melanie Gaydos to dziewczyna, cierpiąca na chorobę genetyczną, powodującą zaburzenie związane z wykształceniem paznokci, zębów czy włosów. Mimo problemów kobieta nie tylko nie zrezygnowała z normalnego życia, ale i zachwyciła świat modelingu. Teraz współpracuje z Nergalem.


Świat mody pokochał Melanie
Hipohydrotyczna dysplazja ektodermalna, choroba genetyczna, na którą cierpi Melanie, sprawia, że dziewczyna zdecydowanie różni się od ludzi rozwijających się prawidłowo. Choć wielu na jej miejscu mogłoby się załamać i zamknąć w czterech ścianach, Amerykanka swoją inność zmieniła w największy atut.
Nietypową urodą Gaydos zachwycili się projektanci mody i artyści, którzy zapraszają alternatywną modelkę do sesji zdjęciowych i wyjątkowych projektów. Wystąpiła również w teledysku do utworu "Mein Herz Brennt" niemieckiego zespołu Rammstein. Choć dziewczyna raczej nie mieści się w tzw. kanonach piękna, to jednak ma w sobie coś na tyle hipnotyzującego, że trudno oderwać od niej wzrok, a zdjęcia, których jest bohaterką mają w sobie sporo magii.
Kontrowersja do kwadratu
Uroda kobiety zainteresowała również Nergala, który zaprosił ją do udziału w projekcie fotograficznym, promującym nowy album zespołu Behemoth. Wystawa "Thou The Darkest" pokazywana była już w Polsce, Berlinie i Nowym Jorku, a niebawem zawita do Los Angeles.
Klimatyczne zdjęcia, w kontrowersyjny sposób nawiązujące do stylistyki sakralnej, jednych mogą zachwycić, a innych oburzyć. Na pewno nie da się obok nich przejść obojętnie również dzięki udziałowi Melanie Gaydos, dzięki której fotografie wyróżnia niezwykły, baśniowy klimat.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Przez dwa miesiące byłam streamerką gier. Oto, czego się nauczyłam
JANDA 0 0Kremy z kolagenem: nie bierz pierwszego lepszego. To skomplikowany składnik
dadHERO 0 0Prawie półtora miliona złotych na polską planszówkę. Skąd ten sukces gry "Beyond Humanity:Colonies"?
0 0Polskiej szkole przydaliby się tacy nauczyciele. "Stowarzyszenie Umarłych Poetów" w teatrze
WYWIAD 0 0Dlaczego faceci nie chcą seksu. Seksuolożka wylicza powody i radzi, jak to zmienić
0 0Słynna fabryka ogłasza zwolnienia grupowe. Miśnieńska porcelana walczy o przetrwanie
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Maska opadła". PiS szuka pieniędzy na swoje obietnice. Oto gdzie wszyscy za nie zapłacimy
0 0Zdrojewski "chlapnął" o jedno zdanie za dużo. PO odcięła się od jego słów