Kuriozalne pytanie prawicowego dziennikarza do Szydło. To chyba nowy rekord czołobitności

Beata Szydło nie wiedziała co ma odpowiedzieć na pytanie dziennikarza PR24.
Beata Szydło nie wiedziała co ma odpowiedzieć na pytanie dziennikarza PR24. Fot. Jakub Porzycki / Agencja Gazeta
Gościem porannej rozmowy w Polskim Radiu 24 była Beata Szydło. Wicepremier pytana była o start w wyborach do Parlamentu Europejskiego i o kłopotach UE. Ale jej odpowiedzi nie były tak ciekawe, jak pytania dziennikarza, który prowadził z nią rozmowę.


Wicepremier Beata Szydło bardzo często pojawia sie ostatnio w różnych programach informacyjnych, gdzie promuje już swoją kandydaturę do Parlamentu Europejskiego. W piątek gościła w studio Polskiego Radia 24. I w sumie nie ważne było to co ona mówiła, a dziennikarz, który z nią rozmawiał. Porażające było już jego pierwsze pytanie.

– Dlaczego jest pani tak atakowana, choć wydaje się to absurdalne, bo pani nie budzi żadnej agresji? – zapytał Beatę Szydło Stanisław Janecki.

Wicepremier chyba nie była przygotowana na pytanie z odpowiedzią na dzień dobry, bo stwierdziła, że "nie umie odpowiedzieć na to pytanie". Potem dopiero kontynuowała wątek już w nawiązaniu do jej działalności.

– Im większa moja aktywność, tym wzrasta zainteresowanie tabloidów i mediów moją osobą. Każdy pretekst jest dobry, by wypaczyć to, co robię. Nie jest to przypadek i jest to element niszczenia mojej osoby – mówiła Szydło.

Przypomnijmy, że wiele osób zastanawia się od długiego czasu, co tak naprawdę robi wicepremier bez teki. Dyskusja nasiliła się zwłaszcza po kolejnej kolizji rządowej limuzyny z Beatą Szydło na pokładzie.

Źródło: Polskie Radio 24
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...