Polski ambasador zawstydził Fundację Narodową. "Proste, z humorem i na totalnym luzie"

Ambasador Marek Magierowski nakręcił film z okazji 100-lecia niepodległości Polski.
Ambasador Marek Magierowski nakręcił film z okazji 100-lecia niepodległości Polski. Zrzut ekranu z Twitter.com / @PLinIsrael
Ambasador RP w Izraelu Marek Magierowski zachwycił nie tylko swoją angielszczyzną, ale także pomysłem i dystansem. Nakręcił film przedstawiający sześć ciekawych faktów związanych z Polską. Jego pomysłowość i oryginalność docenili internauci.


"Ambasador Marek Magierowski zawstydził PFN, która przez przez dwa lata dysponując ćwierć miliardowym budżetem, nie zrobiła tak pomysłowego (i taniego!) filmiku", "Jedyny człowiek, który przygotował się na 11.11. PS Dobra angielszczyzna", "A więc da się. Z humorem, dystansem i bez napinki" – komentowali film Magierowskiego internauci.
Ambasador zachwycił prostotą swojego projektu i ogromnym humorem. Wielu zwróciło też uwagę na perfekcyjną angielszczyznę Magierowskiego. Jego film powstał z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Ambasador postanowił przedstawić sześć ciekawych faktów związanych z naszym krajem i zaprezentować je w prosty sposób obywatelom Izraela.
Wśród wymienionych w filmie faktów znalazło się wynalezienie spinacza biurowego, wykrywacza min i... najdziwniejszych fryzur na świecie.

Przypomnijmy, że Magierowski przez dwa lata był szefem biura prasowego Kancelarii Prezydenta i przez rok wiceministrem spraw Zagranicznych. 11 czerwca 2018 minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz wręczył mu nominację na ambasadora Polski w Izraelu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...