Wałęsa już w Waszyngtonie. Kilka razy zmieniał treść wpisu, zanim go opublikował

Lech Wałęsa kilkukrotnie zmieniał treść postu, który wrzucił na Facebooka.
Lech Wałęsa kilkukrotnie zmieniał treść postu, który wrzucił na Facebooka. Fot. Facebook / Lech Wałęsa
Lech Wałęsa przebywa już w Waszyngtonie. Przed wylotem na pogrzeb George'a Busha były prezydent opublikował zdjęcie z lotniska. Legendarny przywódca "Solidarności" - zgodnie z zapowiedzią - był ubrany w koszulkę z napisem "Konstytucja", czym chciał się pochwalić w mediach społecznościowych. Okazuje się, że zanim wstawił post na Facebooku, kilkukrotnie go zmieniał.


W historii zmian wspisu widać dodanie do postu zdjęcia i kilkukrotne modyfikowanie krótkiego opisu. Można to sprawdzić klikając w "pokaż historię edycji" przy poście. "W oczekiwaniu na lot do Waszynktonu", "W oczekiwaniu na lot do Waszynktonu na lotnisku" (pisownia oryginalna – red.) – brzmiały kolejne wersje.
Ostateczna to "W oczekiwaniu na lot do Waszyngtonu na lotnisku w Warszawie".

W oczekiwaniu na lot do Waszyngtonu na lotnisku w Warszawie

Opublikowany przez Lech Wałęsa Wtorek, 4 grudnia 2018
Zdjęcie Wałęsy na lotnisku w koszulce z napisem "Konstytucja" rozgrzało w nocy media społecznościowe. Zwłaszcza publicyści i politycy związani z prawicą byli fotografią oburzeni. Chodzi między innymi o Krystynę Pawłowicz, Cezarego Gmyza czy Samuela Pereirę.

Potem Wałęsa opublikował jeszcze zdjęcia z wnętrza samolotu, którym leciał razem z Andrzejem Dudą. Były prezydent siedział w fotelu sam. Dodał do zdjęć taki oto komentarz: "W samolocie, w trakcie lotu ,obok jasne . Nie zapominajcie że jako jedyny w stanie wojennym nie byłem nigdy i nigdzie bez znaczka Solidarności" – zauważył były prezydent.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...