"Chrystianizujcie się k... sami". Tak Gretkowska składa świąteczne życzenia

Na Facebooku Manueli Gretkowskiej pojawiły się bardzo osobliwe życzenia.
Na Facebooku Manueli Gretkowskiej pojawiły się bardzo osobliwe życzenia. Fot. Franciszek Mazur / Agencja Gazeta
Boże Narodzenie to poza czasem spędzonym z rodziną, także czas składania życzeń. Na Facebooku Manueli Gretkowskiej pojawił się wpis, w którym pisarka życzyła "Wesołych Świąt!" wszystkim oprócz księży. Tym akurat nieźle się oberwało.

"WESOŁYCH ŚWIĄT, ale z powodu kościelnej pedofilii, bez kuszenia dzieciątkiem i nieletnich pastuszków" – czytamy w poście Manueli Gretkowskiej. To ledwie początek składanych przez pisarkę życzeń, w dalszej części wpisu jest tylko ostrzej."Polityczni debile deliberują jak zakazać ludziom szczęścia - okaleczyć in vitro tak, żeby dzieci nie rodzić. Co z tego, że w tym czasie tysiącami umieramy z powodu smogu. Tym nie warto się zajmować, duszącym odorem świętości zalegającym nad Polską. Panowie życia i śmierci, zakazujecie rodzić, każecie umierać. Chrystianizujcie się k…sami. Wszystkim innym Wesołych Świąt" – pisze Gretkowska.

"Stop kościelnej pedofilii"
W nocy z soboty na niedzielę na przystankach komunikacji miejskiej w Warszawie pojawiły się plakaty akcji "Stop kościelnej pedofilii". Na tle grafiki przedstawiającej Maryję z małym Jezusem, po którego sięga krwawa ręka opleciona różańcem zostały umieszczone napisy "Myślą, mową, uczynkiem, zaniedbaniem. Stop kościelnej pedofilii. Dość krycia gwałcicieli".
Źródło: Oko.press
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
WOJCIECH SADURSKIWOJCIECH SADURSKI

"Oskarżenie przez TVPiS jest potężnym przyznaniem się do bezradności argumentacyjnej...". Jak podały media, znalazłem się w znakomitym gronie osób, które TVPiS zamierza ścigać karnie za opinie, dotyczące związku między uprawianą przez tę telewizję propagandą a stworzeniem atmosfery, sprzyjającej mordowi w Gdańsku...

"Jesteście wypier****". [b]Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP[/b]
POLECAMY

"Jesteście wypier****". Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP

[b]Owsiak nie puści tego płazem TVP. [/b]"Przez dwa lata to były programy nienawiści"

Owsiak nie puści tego płazem TVP. "Przez dwa lata to były programy nienawiści"