Nowa Miss Afryki zapamięta dzień swojego zwycięstwa na długo. Kiedy triumfowała, zapaliły się jej... włosy

Nowa Miss Afryki zapamięta finał konkursu nie tylko z powodu swojego zwycięstwa
Nowa Miss Afryki zapamięta finał konkursu nie tylko z powodu swojego zwycięstwa Fot. Screenshot z Twittera / Hassan Flexible
Tegoroczny konkurs na Miss Afryki był z pewnością niezapomniany. Zwyciężczyni, którą została Miss Konga, chwilę po ogłoszeniu wyników musiała zmierzyć się z... pożarem. Włosy kobiety zajęły się ogniem podczas pirotechnicznego pokazu.


Nową Miss Afryki została 22-letnia Miss Kongo Dorcas Kasinde. Kiedy kobieta usłyszała werdykt wpadła w euforię i wzruszona objęła swoją rywalkę. W tym samym momencie na scenie zaczął się pokaz pirotechniczny.

Nagle od fajerwerków zapaliły się włosy Kasinde. Kobieta zauważyła, że jej fryzura płonie dopiero po chwili i wpadła w panikę. Na pomóc przyszła jej ochrona i organizatorzy, którzy wspólnymi siłami szybko ugasili pożar na głowie Miss Kongo.Miss Afryki na szczęście nie odniosła żadnych poważnych obrażeń. Przerażający incydent nie popsuł jej również humoru. Na profilu Miss Africa Instagramie udostępniono chwilę potem film, na którym Dorcas mówi, że jej włosy są w porządku i czuje się dobrze.

- Jestem szczęśliwa i chcę podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali – dodaje kobieta.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...