Tego nie było w scenariuszu? Mąż Barbary Kurdej-Szatan zrobił jej niespodziankę podczas Sylwestra w Zakopanem

Barbara Kurdej-Szatan wspólnie z Tomaszem Kammelem prowadziła Sylwester TVP2.
Barbara Kurdej-Szatan wspólnie z Tomaszem Kammelem prowadziła Sylwester TVP2. Fot. Instagram / kurdejszatan
Barbara Kurdej-Szatan wspólnie z Tomaszem Kammelem prowadziła imprezę Sylwestrową TVP2. Niespodziewanie na scenę wyszedł jej mąż i zaśpiewał specjalnie dla niej fragment piosenki Pawła Domagały – "Weź nie pytaj".


Trudno uwierzyć, że nie był to miły gest wcześniej zaplanowany w scenariuszu imprezy. W każdym razie, Barbara Kurdej-Szatan zdawała się być nim zaskoczona i wzruszona.


Jej mąż – Rafał Szatan – który był jedną z gwiazd "Sylwestra Marzeń z TVP2", zadedykował jej piosenkę Pawła Domagały – "Weź nie pytaj".

Po sylwestrowej imprezie na Instagramie aktorka opublikowała nawet zdjęcie z mężem i skomentowała je tak: "Rafał Szatan, Ty dowcipnisiu. Dziękuję".


Przypomnijmy, że Jacek Kurski, prezes TVP, już w nocy pochwalił się wynikami oglądalności Sylwestra Marzeń TVP 2. "7,5 miliona widzów, reszta się nie liczy" – napisał w pierwszym tweecie Kurski. Tyle widzów według danych z pomiaru oglądalności stacji telewizyjnych włączyło TVP 2 około godziny 21:00.

Według danych przedstawionych przez Kurskiego (wyniki pomiaru oglądalności oparte na danych klientów Netii) między godziną 20:00 a 1:00 Sylwester Marzeń TVP2 oglądało średnio 6,4 milionów, a w kluczowym momencie 7,9 miliona Polaków.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...