Ziemiec i Pawłowicz skrytykowali strój gwiazdy Sylwestra TVN. "Prostacki sposób, by się wyróżnić"

Krzysztof Ziemiec skrytykował strój gwiazdy, która występowała na sylwestrowej imprezie TVN. Natychmiast dołączyła do niego Krystyna Pawłowicz.
Krzysztof Ziemiec skrytykował strój gwiazdy, która występowała na sylwestrowej imprezie TVN. Natychmiast dołączyła do niego Krystyna Pawłowicz. Fot. Aleksandra Koszyk / Agencja Gazeta
Nie wszyscy w Sylwestra poświęcili się wyłącznie zabawie. Inni, jak dziennikarz TVP Krzysztof Ziemiec, bacznie obserwowali, co dzieje się na sylwestrowych imprezach konkurencyjnych stacji. Prowadzącemu "Wiadomości"... nie spodobał się strój piosenkarki Natalii Nykiel. A dokładniej to, co artystka miała na rękawie.


Krzysztof Ziemiec, jeden z najbardziej wytrwałych dziennikarzy TVP1, któremu paski w "Wiadomościach", zdają się nie przeszkadzać, nie był zadowolony, kiedy włączył Sylwestra u konkurencji.

Mianowicie dziennikarzowi nie spodobał się... strój piosenkarki Natalii Nykiel, która wystąpiła podczas imprezy na warszawskim Placu Bankowym organizowanej przez TVN (nomen omen zdeklasowanym przez Sylwester w TVP2).

Poszło o wyszyty na rękawie wizerunek Matki Boskiej.

"Szkoda, że niektórzy chcąc się wyróżnić wciąż sięgają po prostackie sposoby, kpiąc z uczuć wielu innych" – skomentował Ziemiec zdjęcie, które opublikował na swoim Twitterze.Na pytanie jednego z internautów, dlaczego Nykiel rzekomo kpi z uczuć innych, prowadzący "Wiadomości" odpisał: "To proste. To wizerunek MB. I to nie byle jaki". Na rękawie stroju piosenkarki znalazła się bowiem Matka Boska z Guadalupe.

Nieoczekiwanie Ziemca wsparła Krystyna Pawłowicz, która niedawno deklarowała, że odchodzi z polityki. Posłanka poszła jednak o krok dalej niż Ziemiec. "Odważna,Święci mogą się w najmniej oczekiwanej chwili upomnieć za takie zniewagi..." – napisała w komentarzu.

Niektórzy internauci bronili jednak Nykiel i przypominali, że koszulkę z Matką Boską nosił m.in. Krzysztof Cejrowski.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...