To dopiero transfer! Bartłomiej Maślankiewicz opuszcza TVP Info

Bartłomiej Maślankiewicz odchodzi z TVP Info.
Bartłomiej Maślankiewicz odchodzi z TVP Info. Fot. screen ze strony tvp.info
Zasłynął barwnymi relacjami z Marszu Niepodległości oraz z kijowskiego Majdanu w Telewizji Republika. Wraz z dobrą zmianą zagościł na antenie TVP Info. Teraz Bartłomiej Maślankiewicz opuszcza narodową telewizję kierowaną przez Jacka Kurskiego. Obrany przez niego kierunek raczej nie zaskakuje.


O nowym miejscu pracy Bartłomieja Maślankiewicza poinformował portal tvpolsat.info. "Bartłomiej Maślankiewicz dołączy do zespołu kanału Polsat News. Z nieoficjalnych informacji, do których dotarliśmy wynika, że Maślankiewicz będzie pełnił funkcję wydawcy" – czytamy w portalu.

Informacja ta nie zaskakuje o tyle, że w grudniu do Polsat News dołączyła jego żona, która do niedawna była jedną z głównych twarzy TVP Info. Małgorzata Maślankiewicz (na antenie przedstawia się jako Małgorzata Świtała, wcześniej Małgorzata Steckiewicz) została prowadzącą "W rytmie dnia". Jej przejście z narodowej telewizji do Polsatu tylko wzmogło komentarze, że stacja ta pod kierownictwem Doroty Gawryluk coraz mocniej skręca w kierunku pożądanym przez obecną władzę.

Maślankiewicz w TVP Info prowadził pasma informacyjne "Info tydzień" oraz "Panoramę Info". Był też reporterem. Wcześniej był związany z TV Republika. To tam zasłynął z brawurowych relacji. O Maślankiewiczu głośno zrobiło się w listopadzie 2013 roku, gdy w płomienny sposób relacjonował Marsz Niepodległości.
Rozgłos zdobyła także jego relacja z niespokojnego Kijowa.
źródło: tvpolsat.info
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...