Poczuj się jak Vin Diesel w "Szybkich i wściekłych". Sprzedają ponad 100 aut z legendarnej serii

Auta z filmu na wyjątkowej aukcji
Auta z filmu na wyjątkowej aukcji Fot. materiały prasowe
Wiele wskazuje na to, że podczas tej aukcji zdecydowanie warto być szybkim. Fani serii filmów "Szybcy i wściekli" powinni zadbać o refleks, jeśli chcą poczuć się jak Paul Walker albo Vin Diesel. Ponad 120 aut, w których o władzę w mieście walczyły gangi z kultowej serii, można teraz znaleźć na aukcji.


Takie wydarzenia fani filmów lubią najbardziej. Ci, których na to stać, na wyciągnięcie ręki mogą mieć świat śledzony dotąd na wielkim ekranie od 18 lat. Tyle lat temu ekrany kin trafił pierwszy film sensacyjny "Szybcy i wściekli". O jego fenomenie nie trzeba chyba przekonywać.


Do tej pory widzowie mogli podziwiać osiem części serii (uliczne wyścigi się nie nudzą!), w której miasto stawało się torem wyścigowym, na którym o władzę rywalizowały gangi. Teraz do rywalizacji o auta może stanąć każdy, kto dysponuje większą gotówką...

A jest w czym wybierać. Na aukcję trafił tuningowane lamborghini, mitsubishi, czy replika hondy, która osiągała zawrotne prędkości w filmowym świecie. Tak, jak konflikt w filmie przybierał na sile, tak i tu rywalizacja o samochody może być zacięta. Auta można licytować na portalu aukcyjnym i-bidder.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...