"Jak pięknie bez makijażu". Basia Kurdej-Szatan chwali się zdjęciem z wakacji ze Sławomirem i Kajrą

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż podczas Sylwestra Marzeń z TVP2.
Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż podczas Sylwestra Marzeń z TVP2. Fot. Instagram / kurdejszatan
Aktorka Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie opublikowała zdjęcie z wakacji w towarzystwie męża, Sławomira i jego żony – Kajry. Pary spotkały się na Malediwach i zapozowały do wspólnej fotografii.


Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem i córką wybrała się na wakacje na Malediwy. Aktorka w mediach społecznościowych regularnie publikuje zdjęcia z tego wypadu. W piątek wrzuciła fotografię w towarzystwie gwiazdy rock polo – Sławomira i jej żony Kajry.Post opatrzyła krótkim komentarzem: "To dopiero jest hit !!! Spotkanie roku z Zakopca nam zwiali, to na końcu świata pod palemką świętowaliśmy".

Przypomnijmy, że Barbara Kurdej-Szatan wspólnie z Tomaszem Kammelem prowadziła "Sylwester Marzeń z Dwójką", który odbywał się w Zakopanem. Na scenie występował również Sławomir z Kajrą, którzy po występie udali się na kolejną imprezę – tym razem Polsatu. Na scenie Sylwestra z TVP mogliśmy zobaczyć także Rafała Szatana, męża aktorki.

Internauci rozpływają się pod postem Kurdej-Szatan i chwalą: "Kajra bez makijażu jaka piękna!"; "Piękne, naturalne dziewczyny!".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...