Serial Amazona z Joanną Kulig już wkrótce. Zobacz pierwszy trailer "Hanny"

Joanna Kulig z młodą gwiazdą Hollywood - Timothée Chalamet. Czy aktorka ma szansę na karierę w USA?
Joanna Kulig z młodą gwiazdą Hollywood - Timothée Chalamet. Czy aktorka ma szansę na karierę w USA? Fot. Instagram/ joannakulig_official
Wielkimi krokami zbliża się premiera serialu "Hanna" zrealizowanego przez Amazon, w którym w jednej z ról zobaczymy Joannę Kulig. Produkcja oparta jest na filmie z 2011 roku o tym samym tytule. W sieci właśnie pojawił się pierwszy trailer.


Kto stoi za serialem i kogo zagra Kulig?
Podobnie jak obraz pełnometrażowy, serial ma opowiadać historię nastolatki wychowywanej na kompletnym odludziu, przeszkolonej na zabójczynię przez ojca będącego eks-komandosem. To trzymający w napięciu thriller połączony z opowieścią o dorastaniu, podczas której główna bohaterka odkrywa o sobie wiele zaskakujących informacji.


Za scenariusz do serialu odpowiedzialny jest David Farr, zatem – wnioskując po stworzonym również przez niego świetnym "Nocnym recepcjoniście" – produkcja Amazonu może okazać się prawdziwym hitem. Joanna Kulig wcieli się w rolę Johanny Zydek.

– Wcieliłam się w mamę głównej bohaterki, Joannę. Gdy to usłyszałam, byłam zaskoczona – Jak to, mam zagrać matkę? Okazało się, że w retrospekcjach. Moim partnerem był Joel Kinnaman. Mieliśmy skomplikowane sceny pościgów. Muszę przyznać, że bardzo mi się to podobało – mówiła w Kulig w 2018 roku w rozmowie z "Tele Tygodniem".Poza Joanną Kulig w serialu pojawią się również Joen Kinnman, którego możemy kojarzyć z niedawnej roli w produkcji Netflixa "Altered Carbon" oraz Mireille Enos znana m.in. z "The Catch". Co ciekawe, oboje aktorzy przez lata tworzyli genialny duet w serialu "Dochodzenie" ("The Killing").

"Hanna" to jedna z pierwszych zagranicznych produkcji, w których po sukcesie "Zimnej wojny" wzięła udział Joanna Kulig. Czy to pozwoli nabrać jej karierze jeszcze większego rozpędu? Premiera serialu przewidziana jest na marzec 2019 roku.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...