Duchy mogą zacząć się bać. "Ghostbusters" wracają w 2020 roku w nowym filmie

Powstanie nowy film z serii "Pogromcy duchów".
Powstanie nowy film z serii "Pogromcy duchów". Fot. Facebook / Ghostbusters
Choć na premierę poczekamy najprawdopodobniej do 2020 roku, ten film już jest przekazaniem pałeczki między pokoleniami. Wszystko dzięki temu, że za jego reżyserię odpowiada syn Ivana Reitmana – reżysera klasycznych "Pogromców duchów".


– Zawsze uważałem siebie za pierwszego fana "Ghostbusters", ponieważ odwiedzałem plan zdjęciowy mając sześć lat. I chciałem stworzyć film dla wszystkich innych fanów. To jest kolejny rozdział oryginalnej serii, nie reboot – powiedział Jason Reitman, reżyser nowych "Pogromców duchów".

– Co stało się w latach 80., pozostaje w latach 80. – tutaj akcja rozegra się współcześnie. Mamy w rękawie dużo niespodzianek i ciekawych bohaterów do przedstawienia publiczności – zapowiedział.


Scenariusz nowych "Ghostbusters" powstał we współpracy z Gilem Kenanem. Producentem filmu będzie Ivan Reitman – reżyser klasycznych "Pogromców duchów", dla którego to bardzo osobista sprawa.

– Dla mnie to przekazanie pałeczki zarówno w świecie filmu, jak i w rzeczywistości – podkreślił Ivan Reitman. – (Jason – przyp.red.) pracował bardzo ciężko, by stać się niezależnym i zbudować własną, wspaniałą karierę – dodał dumny ojciec.
Sony Pictures planuje premierę filmu na wakacje 2020 roku. Wiemy już, że nie będzie on kontynuacją średnio udanego "Ghostbusters. Pogromcy duchów" z 2016 r. Niestety wciąż nie wiadomo, czy w filmie pojawi się ktoś z oryginalnej obsady, czego, jako fani, bardzo byśmy chcieli. Prawda, Bill?
Źródło: comingsoon.net
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun

TRAGEDIA W TATRACH

ANETA OLENDER 0 0"Ludzie mają to gdzieś". Demontaż krzyża na Giewoncie to absurd, problem tkwi gdzie indziej
0 0Dzieci, dwie kobiety i Czech. Wiadomo, kim były osoby, które zginęły w Tatrach