Hipnotyzująca Joanna Kulig na okładce polskiego "Vogue'a". To naprawdę piękne zdjęcie

Zdjęcie Joanny Kulig trafiło na okładkę polskiego "Vogue'a".
Zdjęcie Joanny Kulig trafiło na okładkę polskiego "Vogue'a". Fot. Marcin Stępień / Agencja Gazeta
Bardzo cieszymy się z rosnącej popularności polskiej aktorki, która po sukcesie "Zimnej wojny" staje się coraz bardziej rozchwytywana na świecie. W środę Kulig pokazała na Instagramie zdjęcie okładki lutowego "Vogue'a", na którym wygląda zjawiskowo.


Zmysłowo rozchylone usta i lekko nieobecne spojrzenie. Trzeba przyznać, że zdjęcie Joanny Kulig na okładce lutowego wydania polskiego "Vogue'a" jest naprawdę hipnotyzujące. To jednocześnie wspaniałe zaproszenie do wywiadu, który znalazł się wewnątrz numeru. Z Kulig rozmawiał Paweł Pawlikowski – reżyser "Zimnej wojny".Niedawno zapowiedziano nowy serial Amazona – "Hanna", w którym wystąpi Joanna Kulig. Serial ma opowiadać historię nastolatki wychowywanej na kompletnym odludziu, przeszkolonej na zabójczynię przez ojca będącego eks-komandosem.
– Wcieliłam się w mamę głównej bohaterki, Joannę. Gdy to usłyszałam, byłam zaskoczona – Jak to, mam zagrać matkę? Okazało się, że w retrospekcjach. Moim partnerem był Joel Kinnaman. Mieliśmy skomplikowane sceny pościgów. Muszę przyznać, że bardzo mi się to podobało – mówiła w Kulig w 2018 roku w rozmowie z "Tele Tygodniem".

2018 rok bez wątpienia należał do Joanny Kulig. Przepustkę do międzynarodowej kariery dał jej film "Zimna Wojna". Za rolę Zuli gwiazda wciąż nagradzana jest na polskich i międzynarodowych festiwalach.

Niedawno 36-letnia gwiazda została uhonorowana na festiwalu filmowym w Palm Springs. Jury wyróżniło ją jako najlepszą aktorkę w nieanglojęzycznym filmie. Kulig pokonała aż 226 filmów z osiemdziesięciu krajów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...