Gwiazda "Ślepnąc od świateł" pochwaliła się synami. "Te same oczy!"

Jakub Nożyński ma po "Ślepnąc od świateł" wielu fanów
Jakub Nożyński ma po "Ślepnąc od świateł" wielu fanów Fot. kadr z serialu "Ślepnąc od świateł"
Jakub Nożyński chroni swoją prywatność i dlatego nigdy nie pokazywał publicznie swoich dwóch synów. Jednak aktor znany z "Ślepnąc od świateł" postanowił zrobić wyjątek od tej reguły i opublikował na Instagramie zdjęcie z dziećmi. To spodobało się jego fanom.


Po "Ślepnąc od świateł", hitu HBO uważanego za jeden z najlepszych seriali ubiegłego roku, Kamil Nożyński zyskał status gwiazdy. Jednak aktor i raper (znany jako Saful) chronił swoje życie prywatne i rzadko pokazywał się publicznie z partnerką czy dziećmi.

Jednak teraz Nożyński opublikował na Instagramie – po raz pierwszy – swoje zdjęcie z dwoma synami. "Wracam do domu i słyszę: „WIELKA PODUSZKA PRZYSZŁA!”. Tata to urządzenie wielofunkcyjne" – podpisał aktor uroczą fotografię.Pod zdjęciem posypały się pełne zachwytu komentarze. "Pięknie", "Trzy słodziaki", "W rodzinie siła", "Świetni synkowie" czy "Zazdrość, też chcę taką poduszkę" – brzmiały niektóre z nich.

Internauci zauważyli też podobieństwo jednego z chłopców (drugi ma schowaną twarz) do taty. "Te same oczy!", "Ale mały jest podobny!" – napisali fani Nożyńskiego.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...