Ukochana komedia Polaków powraca na Walentynki. Jest trailer "Planety singli 3"

"Planeta singli 3" będzie miała premierę 8 lutego 2019, to idealny wybór na Walentynki 2019
"Planeta singli 3" będzie miała premierę 8 lutego 2019, to idealny wybór na Walentynki 2019 Fot. Materiały prasowe
"Planeta singli" po raz pierwszy pojawiła się w kinach niemal trzy lata temu i od razu podbiła serca widzów. Druga część komedii z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem miała swoją premierę w listopadzie 2018 roku. Dziś, zaledwie kilka miesięcy później, możemy już zobaczyć zwiastun "Planety Singli 3". Co wydarzy się tym razem?


"Planeta Singli 3" - oficjalny zwiastun
Już przy okazji niedawnej premiery sequelu "Planety singli" zapowiadano, że w Walentynki 2019 pojawi się trzecia - ostatnia już - część tej popularnej komedii.

Poza znaną widzom ekipą z Agnieszką Więdłochą, Maciejem Stuhrem, Weroniką Książkiewicz i Tomaszem Karolakiem na czele, w najnowszej produkcji pojawią się również nowe postacie. Wcielą się w nie tacy aktorzy, jak m.in. Bogusław Linda i Borys Szyc, Maria Pakulnis i Jakub Józefowicz.

W trzeciej część "Planety singli" będziemy gościć na długo wyczekiwanym weselu głównych bohaterów - Ani i Tomka. Jak można się domyślać, imprezie daleko będzie do ideału, a filmowe postacie i zaskakujące sytuacje dostarczą nam tyleż śmiechu, co wzruszeń.

Komedia romantyczna, która zyskała popularność nie tylko w Polsce, ale i zagranicą, będzie miała premierę 8 lutego 2019 roku. Dla wielu z pewnością stanie się wyborem na walentynkową randkę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...