Wiemy, kto zagra młodego Tony'ego Soprano. Wybór raczej oczywisty, bo podobieństwo jest olbrzymie

"Rodzina Soprano" to jeden z najpopularniejszych seriali w historii telewizji
"Rodzina Soprano" to jeden z najpopularniejszych seriali w historii telewizji Fot. Kadr z serialu "Rodzina Soprano"
James Gandolfini zmarł w 2013 roku, jednak legenda "Rodziny Soprano" i Tony'ego Soprano żyje nadal. W planach jest film o początkach sławy gangsterskiego klanu, w którym zobaczymy młodego Tony'ego. Zagra go nie kto inny, jak... syn Gandolfiniego.


W filmie "The Many Saints of Newark", prequelu kultowego już serialu "Rodzina Soprano", przeniesiemy się do lat 60. – niespokojnego okresu w Newark. Głównym bohaterem będzie Richard Moltisanti, czyli Dickie, wuj Tony'ego Soprano. W "Rodzinie Soprano" HBO Dickie już nie żył, jednak często wspominano go jako ojca tej potężnej familii mafijnej.

W filmie Davida Chase'a ma pojawić się również młody Tony Soprano. Poszukiwania trwały długo, jednak w castingu zdecydowano się w końcu na dość oczywisty wybór. Tony'ego zagra bowiem syn Jamesa Gandolfiniego, czyli aktora, który dzięki "Rodzinie Soprano" stał się ulubieńcem milionów widzów.

Michael Gandolfini, który brał udział w castingu, zwyciężył podobno dlatego, że najlepiej opanował gesty i zachowania Soprano – informuje portal Deadline. Uderza również podobieństwo ojca do syna.Michael Gandolfini ma 19 lat. Zagrał już w kilku filmach, a popularność zdobył w serialu "Kroniki Times Square". Jego ojciec zmarł, kiedy Michael miał 14 lat.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...