Krzysztof Ibisz wygrał #10yearchallenge. Opublikował genialny post na Facebooku

Krzysztof Ibisz udowadnia, że ma do siebie dystans
Krzysztof Ibisz udowadnia, że ma do siebie dystans Fot. Kornelia Głowacka-Wolf / Agencja Gazeta
Jak wiele gwiazd, Krzysztof Ibisz także postanowił wziąć udział w wyzwaniu #10yearchallenge. Chodzi w nim o to, aby w mediach społecznościowych zestawić swoje dwa zdjęcia - aktualne i te sprzed 10 lat. W przypadku Ibisza pojawił się jednak pewien problem… Nie wiadomo, które zdjęcie jest stare, a które nowe.


O tym, że Krzysztof Ibisz znalazł przepis na wieczną młodość media rozpisują się już od dawna. 56-letni prezenter i gwiazda Telewizji Polsat zdecydowanie wie, jak radzić sobie z upływającym czasem. Potwierdził to właśnie, biorąc udział w internetowym wyzwaniu #10yearchallenge.


Na wszelki wypadek spieszymy jednak z wyjaśnieniami, że zestawienie, które opublikował na swoim Facebooku, jest oczywiście żartem. Krzysztof Ibisz tym samym udowadnia, że ma do siebie spory dystans.

A jego fani są zachwyceni, co pokazują w komentarzach. "Pan Krzysztof jest jak wino-z roku na rok coraz lepiej!" - piszą. "Jest PAN niebywale przystojny i do tego zapewne bardzo sympatyczny chociaż nie znam pana osobiście to pokuszę się o takie stwierdzenie". - czytamy w innym komentarzu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...