Wiemy, kiedy Blacha znowu spotka się z komisarzem Sikorą. "Odwróceni. Ojcowie i córki" wracają

Serial "Odwróceni. Ojcowie i córki" zadebiutuje na ekranie TVN 18 lutego o godz. 21:30.
Serial "Odwróceni. Ojcowie i córki" zadebiutuje na ekranie TVN 18 lutego o godz. 21:30. Fot. Materiały prasowe
Śledząc wiosenną ramówkę, dochodzimy do wniosku, że TVN stawia na długo niewidzianych gości. Na antenę stacji po 11 latach wróci program "Big Brother". My jednak cieszymy się bardziej z powrotu "Odwróconych", którzy po 12-letniej przerwie znów zagoszczą na antenie stacji.


Cieszymy się i jednocześnie obawiamy efektów, ponieważ pierwszy sezon "Odwróconych" zapisał się nam w pamięci bardzo pozytywnie. Oby oglądanie drugiej części – "Odwróceni. Ojcowie i córki" było równie satysfakcjonujące, co śledzenie pierwszego sezonu. Przekonamy się o tym już 18 lutego o 21:30, kiedy zaplanowano premierę nowych "Odwróconych".W drugiej części "Odwróconych. Ojcowie i córki" zobaczymy podobny zestaw aktorów z najbardziej wyczekiwanymi - Robertem Więckiewiczem w roli Blachy oraz Arturem Żmijewskim jako komisarzem Pawłem Sikorą. Do dwójki bohaterów dołączą również m.in. Małgorzata Foremniak, Andrzej Zieliński czy Andrzej Grabowski.

Wiosna w TVN
Serial "Odwróceni. Ojcowie i córki" znajdzie się w wiosennej ramówce stacji TVN, którą stacja zaprezentowała na czwartkowej konferencji. Telewizja przygotowała niezwykle przaśny spot wizerunkowy zapowiadający nowości w stacji. W klipie disco można zobaczyć śpiewających m.in. Magdę Gessler i Huberta Urbańskiego.

Źródło: TVN
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem

AFERA HEJTERSKA

WYWIADJak zorganizowana grupa przestępcza? Prawnik wylicza, jakie paragrafy mogli złamać ludzie Ziobry
O TYM SIĘ MÓWI"Gersdorf wyp***". Kampania nienawiści była wymierzona też w I prezes SN