Marta Kaczyńska publikuje ulubione zdjęcie ojca. To wspomnienie sprzed 9 lat

Marta Kaczyńska wspomina ojca na facebooku
Marta Kaczyńska wspomina ojca na facebooku Fot. Małgorzata Kujawka / Agencja Gazeta
Światowe Forum Ekonomiczne w Davos sprawiło, że Marcie Kaczyńskiej wróciły wspomnienia. Córka pary prezydenckiej na swoim profilu na Facebooku wspomina to wydarzenie sprzed 9 lat. Opublikowała zdjęcie swojego ojca Lecha Kaczyńskiego, który uczestniczył wtedy w Forum.


Marta Kaczyńska zdjęcie Lecha Kaczyńskiego opatrzyła komentarzem: "Jedno z moich ulubionych zdjęć Taty".Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej Marii i Lecha Kaczyńskich, nie unika tematów i dyskusji dotyczących swoich rodziców.

Marta Kaczyńska, oprócz aktywności na portalach społecznościowych, pisze także felietony w tygodniku "Sieci". W jednym z nich wyraziła oburzenie wobec lekcji wiedzy o społeczeństwie, która odbyła się w szkole jej córki. Nauczyciel poruszył temat katastrofy smoleńskiej.

W felietonach wyraźnie artykułuje także swoje poglądy. Jej umoralniające teksty dotyczyły m.in Halloween. Ostrzegała w nich także przed masturbacją. Radziła, że w życiu najlepiej mieć jednego partnera, krytykowała solaria, oraz pouczała też plażowiczów w kwestii odpowiedniego stroju.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...